Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció időszakában és utána...

Aluse kérdése:

Ovuláció időszakában és utána állandó rosszullét?

Figyelt kérdés

A párommal már második hónapja próbálunk teherbe esni, elsőben nem volt szerencsénk, most pedig próbálkozunk.

Az ovuláció előtt is volt aktusunk, biztos ami biztos és alatta is, viszont nagyjából mikor kezdődött az ovulációs időszak (Flo applikáció szerint) azóta állandóan fáj a fejem, nagyon gyakran émelygek, kisebb szédülésekkel, de inkább arra hasonlít, mint amikor valaki autóbeteg. Van, hogy nem bírom reggel meginni a kávét, mert kissé felfordul a gyomrom tőle. Próbáltam könnyű dolgokat is enni, pl. pár darab sárgabarackot, de attól is jött az enyhe hányinger. Az émelygés pedig enyhe, elmúlogat és a legváratlanabb pillanatokban tér vissza.

Legutolsó menstruációm első napja június 27-e volt. Lehetséges lenne, hogy a baba miatt lehetnek, ha van baba persze (ma reggel csináltam egy tesztet, negatív), illetve ha esetleg igen, másnak is jelentkeztek már ilyen hamar a rosszullétek? Valamint július 25-én kellene majd megjönnie.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, lehet, hogy hülyeségeket beszélek, de sajnos tapasztalatlan vagyok, első terhességem lenne. ☺️



2023. júl. 16. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációkor nekem nagyon enyhe menstruáció szerű görcsöm van, illetve 2 napig enyhe hányinger. Ez mindigis így volt.

Van, aki megérzi ezt, van aki semmit nenm érez belőle. Teljesen rendben van mindkét eset.

A babás tünetek nem jelentkeznek ilyen hamar.

Nekem az volt a legelső tünetem, hogy égett a gyomrom, és jött fel a savam. Előtte elképzelni nem tudtam mikor valaki ezt mondta, hogy mit jelent. Hát megtudtam. Másnap pozitív lett a teszt.


Még annyi, hogy jó az ha megérzed az ovulációt, és előtte közben, és utána is együtt vagytok, de hogy biztosra menj, és ne appra hivatkozz, így inkább használj lh tesztet. Használj pl 2 hónapig, és ha a tüneteid egyeznek akkor tudod hogy tényleg azt érzed.


Időben nagyon korán vagytok, 2. hónapja próbálkoztok még csak. Kevés nőnek adatik meg, hogy az első hónapban össze is jön. Nagyon szerencsések ők. Nekünk a 8.hónapban sikerült. Persze ez nem azt jelenti, hogy nektek is ennyit kell várni.

Folsav, és D vitamin tervezés előtt alatt 😊 hajrá nektek

2023. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az ovulációd? Hány napja? Ilyen korán nem hiszem hogy ezek terhes tünetek lennének mivel még 9nap van a nemvártig.Ezeket a tüneteket az erős hcg okozza.Neked még jobb esetben besem ágyazódott csak vándorol odabent az a megtermékenyitett petesejt
2023. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem, fizikai keptelenseg, hogy ennyire koran terhessegi tuneteid legyenek.

A tuneteket a hcg hormon okozza, a teszt pedig negativ, igy ezt kizarhatjuk, kulonben pozitiv lenne. Bar meg is lepodnek, ha menstruacio elott 9 nappal pozi lenne.

Ez a masik fizikai keptelenseg, kiveve ha az elozo ciklusbol lennel terhes, de ezt is kizarhatjuk, mert menstrualtal.


Meleg van, ra is vagy porogve a temara, gondolom ez a ketto okozhat ilyesmit.

2023. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ovuláció tesztelnél.Ha

egy applikációra hivatkoznék szerintem sose estem volna teherbe

2023. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem elég, ha te próbálsz teherbe esni, a párodnak sokkal nehezebb lesz😁

A "tüneteidet" nem terhesség okozza, hanem a meleg, mint az emberek 90%-nak. Ahogy már írták, - teszt=nincs hcg hormon, ami tüneteket okozna.

2 hónap semmi, de az appra én se adnék. 1éve vezetem hőmérőstül, ovu tesztestül, de így is következetesen 2 nappal későbbre rakja az ovut is, menstruációt is, semmiből nem tanul.

2023. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jó a Flo, én is használom, de azt tudd, hogy amiket ír, az mind feltételezés, főleg, ha a tüneteidet nem pontosan vezeted benne.

Nekem mindig a ciklus 12. vagy 13. napjára írta kb. a peteérést, erre áprilisban pl. hamarabb volt (pont akkor voltam rákszűrésen és mondta a doki) a múlt hónapban meg valószínűleg később, mert később volt az a tipikus tojásfehérjéhez hasonlító nyák.

Össze is jött második ciklusban a terhesség, mi minden másnap voltunk együtt az egész hónapban, főleg azért, mert nálunk egyébként is ez a normális.

8hkm

2023. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szio azt hittem ez az en kerdesem,

minden ram illett, en is nagyon rosszul vagyok emelygek hanyingerem van gyenge vagyok a hasam szurkal gorcsolok.

Ugyanakkor volt az utolso menstruacionk elso napja is

En nem teszteltem még de annyira furcsa tenyleg. Olyan mintha terhes tuneteim lennének..

2023. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes tüneted lenne az a hcg-től lenne és akkor a teszted pozitív lenne7 nap mulva kellene hogy megjöjjön, jobbik esetben még be sem ágyazódott.A meleg okozza nyilván.A hányingert a hcg okozza ami még nyilván nincs a szervezetedben de neked utolsó se a kérdezőnek.
2023. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a tüneteid vagy pszichés eredetűek vagy a magasabb progeszteron szint miatt vannak vagy a kánikula miatt.. nem vagy terhes és ha az is leszel akkor is a tünetek később jönnek..
2023. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! mikor tervezel tesztelni ? Most milyen tüneteid vannak ? :)
2023. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!