Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti aktusból...

Menstruáció előtti aktusból teherbe eshettem? Többi lent

Figyelt kérdés

Július 2.-ára nem vártam, egy apró kis rózsaszín pecsételésem volt csak. Majd másnap “megjött” de egyáltalán nem úgy mint szokott, lezajlott hamar, kevés vérzéssel. Múlthét csütörtökön(juli 6) már semmi sem volt.

Tegnap előtt este többször is erős nyilalást éreztem a hüvelyembe pár órán át, majd ezután kezdtem szarul lenni, rettenet hányinger, egész éjszaka nem aludtam, tegnap is még pihennem kellett, azóta folyamatos émelygés szag és étel undor, jobb oldalt nyilallik.

Ez rám egyáltalán nem jellemző, nem szoktam beteg lenni, hányingeres meg főleg nem vagyok.

Tegnap délután csináltam egy 10es gólyahír tesztet, bár sokadik pisiből(10 percenként jártam pisilni) negatív lett, és továbbra sem múlnak a tünetek, fáradt vagyok, kimerült.

Viszont az applikáció szerint most van a napokban az ovulációm.

Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi hogy lehetek-e terhes? Valaki volt már így?



2023. júl. 15. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes.


Ha a "tüneteidet" terhesség okozná, akkor pozitív lenne a teszt.

2023. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ovuláció is okozhat hányingert. Nekem volt párszor életem során, hogy teljesen terhesnek éreztem magam középidőben. Ha csak július 2 előtt (mikor?) volt akció, elvileg ki kellene már mutassa. De várj még két napot, annak a tesztnek már biztos hihetsz.
2023. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen szexeltem védekezés nélkül hisz babát akarunk!

Azért kérdeztem mert arra gondoltam hogy nem volt elég HCG koncentrált a vizeletem hisz sokat ittam,sűrűn pisiltem és délután teszteltem.

2023. júl. 15. 13:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, köszönöm a választ, júniusban végig voltunk együtt pár naponta, a végén mensi előtti napokban is.
2023. júl. 15. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Menstrualtal, akarmilyen is volt es a ciklusod kozepen tartasz. Persze, hogy negativ a teszt, az elozo honap nem volt sikeres,ezt jelezte a verzes, most meg hiaba tesztelsz; ha peteeresed most van, ami a teherbeeseshez elengedhetetlen.


Erdemes lenne lh tesztet hasznalni a naptar helyett, az egy fokkal biztosabb a peteeres nagyjaboli megallapitasara.

Es akkor tesztelj, amikor kesik.


A tuneteidet egyertelmuen mas okozza, lehet psziches is, de akarmi mas is.

A gyakori vizelesi inger meger egy kort az orvosnal, akar hugyuti fertozesed is lehet.

2023. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!