Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés 105 kg-osan 32...

Teherbe esés 105 kg-osan 32 évesen, vagy előbb a fogyás, ami 1 évig is eltarthat? Első baba lenne.

Figyelt kérdés
jan. 3. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
én lefogynék... vagyis már rég lefogytam volna
jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Hát én fogyás közben maradtam terhes...

IR-em van, meg bazi túlsúlyom, 20 kiló fogyás után 103 kilósan lettem terhes 33 évesen. (183 centi magas vagyok mondjuk). Nem ideális, tartanom kell a diétát és nem igazán hízhatok, sőt fogynom kellene szülésig. Az értékeim jók, gyógyszert szedem tovább, baba egészséges.

Te tudod, én 5 év meddőség utàn nem akartam már tovább várni, kész csoda hogy lombik nélkül összejött.

jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit, hogy túlsúlyosan nem lehet babát vállalni... nem feltétlen a súly a lényeg, hanem az, hogy egészséges legyél mellette amennyire csak lehet.


Nyilván az lenen a legjobb, ha nem lennél túlsúlyos.


Én 27 évesen estem teherbe 94 kg voltam. Viszont előtte IR miatt diétáztam és összesen 8kg ment le és máris teherbe estem. Kezelve volt a pajzsmirigyem is. Problémamentes volt a terhesség.


Most 34 éves vagyok és most akartam ráállni a diétázásra, mozgásra, hogy év vége felé újra terhes lehessek, erre bumm pozit teszteltem... aggódok, mert nem ideálisak az eredmények, de még is úgy néz ki, sikerrel járunk.


Amennyiben odafigyelsz az étkezésre, mozogsz is valamit, akkor elég lehet akár 5kg minusz ahhoz, hogy teherbe ess.


Keress egy jó endokrinológust nézesd meg a hormonjaid, legyen inzulin és cukorterhelésed, kezdj el IR diéta szerint étkezni és hamar lehet pozitív eredményed :)


A fogyás csak hab a tortán, de nem a súlyod fog gátolni, hanem az egészségi állapotod.



Pl sógornőm totál vékony, mégis minden baja volt és nagyon nehezen esett teherbe.


Sok sikert neked és hidd el a babáért megéri változtatni és nem feltétlen kell hozzá 1év kemény fogyókúra... az is többet árthat, mint használ.


Mielőbbi sikert nektek!

jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefogynék, a magam és baba egészsége miatt is.
jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Fogyás. Eddig is csak kifogásokat kerestél, meg most is. Amíg ennyi önuralmad nincs, nem kell gyerek.

El nem tudom képzelni, hogy lehet valaki annyira igénytelen, hogy nem zavarja, hogy 105 kilóra dagad. Gondolom, nem annyival születtél.

jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
5ös jó bunkón fogalmazott, de igaza van...
jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

#6! Köszi. Pont azért tartanak itt, mert mindenki simogatja a kis lelküket. Nem tehetsz róla, fogadd el magad, ilyen típus vagy. Nem, ha valaki gyereket akar,rohadtul ne fogadja el az egészségtelen életmódját, mert nincs joga veszélyeztetni a gyerekét se, meg fel is kell nevelni. Érdekes, a 40+ szülőket mindenki máglyára vetné, mert hogy fog "öregen" szaladgálni a gyerek után, meg különben is fél lábbal már a sírban van, az ilyennel meg semmi gond nincs. Hát, megnézem, ő hogy fog 120 kilósan.

#5

jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár fogysz, akár nem.. a saját érdekedben először csináltass hormonvizsgálatot!
jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baba és a saját érdekedben le kellene fogynod? Van valami hormonprobléma, gyógyszeres kezelés a háttérben, ami miatt így meghíztál, vagy nem igazán figyeltél/figyelsz oda az étkezésedre? Sajnos ha nem fogysz le ez csak rosszabb lesz hisz terhesen felmegy még 10-20kg rád. Szerintem egészségügyileg sincs ez a túlsúly sajnos rendben.
jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogyas elso korben! Szerintem 6-8 honapon belul 20-30 kilot le lehet dobni megfelelo dietaval es mozgassal!💪🏻

Persze csak megfelelo elszantsaggal es kitartassal!

jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!