Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt olyan aki mensi...

Volt itt olyan aki mensi előtt tesztelt 4-5 nappal és negatív volt a teszt majd a nemvárt után 1-2 nappal mégis pozi lett a teszt?

Figyelt kérdés
jan. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt 4-5 nappal nagyon korai és felesleges a teszt.
jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokan, akik nem bírják megvárni legalább az esedékes menstruáció napját. Az hogy 6 nappal korábban is kimutathatja a teszt, az csak egy jó kis reklámfogás, amivel neked is eladták a tesztet, és mivel általában nem jön be (nem kizárt, de nem ez a jellemző) így 2 naponta veszel egy újat. A gyártó máris jól járt veled és a türelmetlenségeddel.
jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig + volt 4-5 nappal előtte, de én figyeltem lh tesztel így tudtam 10 dpon vagyok.

Ha nem figyelted akkor kb bármikor lehetett az ovud, akár tegnap is, így amíg nem jön meg bármi lehet

jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem de ereztem hogy melyik napon volt..15-16.napon volt es most vagyok a 27.napomon..mar mutatnia kellene?
jan. 3. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
11,12 dpon nekem mutatta
jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!