Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nappal nem várt előtt negatív...

5nappal nem várt előtt negatív lett, lehet hogy hamar teszteltem? Varjam meg a nemvárt napját? Nagyon elkeseredtem

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hanem biztos. Van akinek a nemvart napjan is negativ, miert tesztelsz ennyire koran? Vard meg a megfelelo idot mert addig tutira negativ lesz
2019. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó égnek kell tesztelni ilyen korán?
2019. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom!!

Akkor nemvart napjan megprobalom

2019. ápr. 14. 18:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak valakinek mar kimutatta azert probaltam meg enis...
2019. ápr. 14. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt. Vard meg mig kesik.
2019. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha egészségügyi indokod nincs a korai tesztelésre, akkor meg is érdemled, hogy keseregj, mert ennyire szeleburdi vagy!
2019. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a megtermékenyüléstől is függ hogy kinek mikor mutatja ki a teszt vagy a ciklustól hogy pontosan 28 napos vagy 25-35 naposak pl. Én nem várt napján teszteltem ami negatív lett mentem is a drogériába tamponért mert úgy is megfog jönni... Erre 3 nap múlva teszteltem egy pozitívat :D Csak hogy ezt sok mindenki nem veszi figyelembe csak azt hogy már nem várt napján 6 nappal előtte pozitívat tesztelt valaki aztán meg van olyan is hogy csak kémiai volt mert ez is előfordul.
2019. ápr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!