Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon beágyazódási tünet?

Ez vajon beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni tőletek aki esetleg ebben tapasztalt

Ez az első gyógyszermentes hónapom.

Ezt követően egyből visszatért ebben a ciklusban az ovum és előtte 3nappal voltunk együtt a párommal.

Most mensi előtt vagyok egy héttel. 2napja kisebb nagyobb szúrásokat érzek az alhasamban,görcsöket.Majd tegnap társult hozzá a puffadás is. Fáradékony vagyok nagyon.

8-9.dpon jelentkeztek ezek a panaszok. Lehet hogy ez beágyazódási tünet?

Jövőhéten vasárnap kellene megjönnie a gyógyszeres mensim szerint

Mi a véleményetek? Lehet baba?😊



jan. 6. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Főleg, hogy most hagytad el a fogamzásgátlót, az nyilván hat a hormonháztartásodra.


Ha nem pontosa jön meg, az sem biztos, mert a ciklusod is változhat.


A biztos a teszt.

Ne görcsölj rá annyira, hogy állandóan befelé figyelsz, és egy gázképződés köré is komoly változást képzelsz.

jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogamzásgátló utáni első hónapom ugyanilyen pontos volt, na aztán utána kezdett el megborulni minden. Egyébként ezeket csak azért érzed most, mert eddig a gyógyszer elnyomta
jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az első hónap szinte tökéletes volt gyógyszer után, aztán egyre hosszabb ciklusok, majd jelenleg több mint 60 nap után jött meg. Természetesen PCOS és IR lett belőle, amiknek a tüneteit azelőtt a gyógyszer csodásan elnyomta...
jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen egyértelműen beágyazódás, megfogant a Kis Csoda!


Szerintem hűtsd le magad, és örülj, ha tényleg rendesen visszaáll a ciklusod a következő pár hónapban.

jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen valószínű eddig a gyógyszer elnyomhatta a pms-t ahogy az ovulációt sem éreztem.

jan. 6. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mensi lett végül.

De nem baj új hónap új próba:)

jan. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!