Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben mikor teszteljek?

Ilyen esetben mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ciklusaim 24-25 naposak.

December 23-an lett volna az "ideje" az ovulációmnak naptár szerint, viszont teszteltem, és december 26-an volt pozitív a teszt, tehát 3 napot csúszott.

Január 6-án kellett volna megjönnie.

Semmi extra tünetem nincs,haspuffadás, tegnap minimálisan megszédültem fél percre és ennyi.

Ilyenkor szokott lenni közepes erősségű pms tüneteim,most még az sincs nagyon igazából a puffadáson kívűl.

Így hogy csúszott az ovulációm mikor teszteljek?

Köszönöm szépen a válaszokat!


jan. 7. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hatodikán kellett volna megjonnie akkor már tesztelhetsz.
jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány napos a luteálisod? Most vagy a 11.dpo-n, 12-13.dpo-n egy 10-es teszt szerintem már mutatja esetleg nagyon halványan, ha esetleg van valami. De ez attól is függ, hogy amúgy milyen hosszú a luteálisod. Ha mondjuk 15-16 nap, akkor még nem hinném, hogy mutatna bármit a teszt.
jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A luteálisom átlagban 13-14 nap szokott lenni.
jan. 7. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kedd-szerda körül szerintem tesztelhetsz.
jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem agysebészet. Ha 6-án kellett volna megjönnie, de 3 napot késett az ovud, akkor 9-én kell megjönnie. 9-én vagy az után tesztelj, ha nem jön meg.
jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma tesztelsz már mutatja bőven ha terhes vagy !
jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem késett az ovud hanem egyszerüen nem naptár szerint ovulálsz.Teljesen normális hisz nem vagyunk robotok.Akkor énis mondjam azt hogy mert naptár szerint 14.én kellett volna lennie az ovumnak de csak a 20.ciklusnapomon ovuláltam hogy késett 1 hetet.Nem. Nem késik, egyszerűen így működsz. Ha minimum 13 napos luteálissal számolok akkor 9.én kellene megjönnie azaz holnap nem pedig 6.án. Szóval nem vagy elkésve.Holnap lenne a nemvárt napja vagy holnapután ha 14 napos.
jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teszteltél azóta?

#2-4 voltam

jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!