Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell felkészülni az...

Hogyan kell felkészülni az anyaságra 4 lépésben?

Figyelt kérdés

jan. 8. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

1. Keresel egy faszit.

2. Udvarolni fog neked

3. Egyszer felhivod magadhoz.

4. .................... (kepzeld ide)

jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

1. Pszichoterápia

2. Traumák feldolgozása

3. 1.

4. 2.

jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

1. Megtanulsz mindenről lemondani.

2. Megtanulod, hogy mindenki előtted van a sorban.

3. Megtanulod, hogy tűrd el a kialvatlanságot, a 0-24-es készültséget, a hisztiket, az én-idő megszűnését vagy leredukálódását és hogyan kezeld a kezelhetetlen dolgokat illetve a stresszt.

4. Megtanulsz feltétel nélkül szeretni, tűrni, gondoskodni és felelősséget vállalni életed végéig.

5. Nem tudsz felkészülni az anyaságra, mert semmi nem úgy lesz, ahogyan azt te előre elképzelted....

jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

A #3. Válaszadó kifejezését kiegészítve:

Az 1-2. pont: Nem kell így lennie. A 3. pont: Csak, ha van én-idő, akkor működik a többi része.

4-5. pont: Tökéletesen igaz!

jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Bárhogyan felkészülsz az fix hogy a te gyerekednél nem fog beválni, és mindig újra kell tervezni.

Vagy ami elsőre működik az 2-3 hónap múlva már nem fog.

jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Annyit tudsz tenni, hogy elfogadod fejben, hogy onnantól megváltozik az életed. Azt nem tudhatod mennyire. Rajtad is múlik, de a gyerkőcön is nagyon sok. Milyen lesz a temperamentuma, az idegrendszere, az egészsége, stb.

2. Én igyekeztem felkészíteni a testem is a terhesség előtt. Ne ezen múljon a gyerek egészsége, na meg az enyém a terhesség alatt és a szülés után.

3. És ez inkább az első pont, egzisztenciálisan, és mindenhogyan legyél rendben magaddal.

4. Azért ha a fentiekkel már rendben is vagy, igyekezz olyan apajelöltet választani, aki a társad, és nem egy nagykorú gyereked, különben egyedül fogod végigcsinálni...

jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi🥰
jan. 9. 11:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Folyton újratervezel, 4 lépésben 😃
jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

3-as, neharagudj, miért kéne mindenről is lemondani?


Meg ha le is kellene, csak egy pár évig, mert a gyerek megnő, és az anyuka fokozatosan visszakapja a szabadidejét.

jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es, ja idős korára vissza kapja a szabad idejét, csak akkorra már nem tud majd vele mit kezdeni, ugyanis az átlag hazai kisnyugdíjas nem arról híres, hogy nagyon fszán kirándulgatnának wellnessezni max. csak a kórházba vagy a szoc. otthonba, ahová majd a hálás gyerek bedugja őt, hogy ne legyen nyűg a nyakán..
jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!