Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni terhesség?

Esemény utáni terhesség?

Figyelt kérdés
12 napja vettem be a lehető leghamarabb baleset utan 2 órával kb. Rá 6 napra vérzésem lett 4-5 napig. Úgy hogy a baleset előtti nap múlt el a menstruáciom. Most lesz a héten hogy 2 hete történt. Ma reggel hányingerrel keltem, hasam görcsölget. Nem tudom aktus után 12 nappal érezhetnék e bármit is. Lehetséges, hogy mégis baba van a dologban?
jan. 9. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább az a valószínű, hogy felborult a hormon háztartásod valamelyest.
jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Teszt negatív lett?
jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már akkor is megkérdezted, amikor elkezdtél vérezni. Simán csak ráparaztál és terhességet képzelsz magadnak. Pár nap múlva csinálj egy tesztet reggeli elsőből, és nyugodj meg. Aztán majd meg fog jönni. Nem tudjuk mikor, mert ez az esemény utáni jól felborít mindent. Ja, és persze, védekezz! Mindig! Ez nem cukorka, hogy minden "baleset" után be lehessen kapkodni.
jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Sajnos az eseményutáni egy óriási hormonbomba. Megzavarta, felborította ciklusodat ezért véreztél menstruációd után.Nem vagy terhes..Nem hiszem
jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!