Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? 7.én megjött...

Lehet baba? 7.én megjött de 2-2 és fél óránként elég volt cserélni illetve csak a betét negyedéig volt vérzés nem az egész betét volt véres ahogy eddig. 8.án este illetve másnap reggelre alig volt valami illetve halvány rózsaszín vér volt csak.

Figyelt kérdés

Így 9.én már szexeltünk.

Ma 1 csepp vér volt a bugyimon.


Jobb petefészkem fáj néha.

A mellem mintha feszülne. Fura érzés volt.

Eddig rendesen 3-5 napig meg volt.


Babát szeretnénk. Teszteljek?


jan. 10. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén ezt miért kell megkérdezni!bemész egy boltba veszel egy tesztet,lepisiled és megvan a kérdésre a válasz!
jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged megnyugtat a teszt akkor tesztelhetsz.

Én jártam már úgy hogy 3 napig volt menzeszem és napi 1 betét is elég lett volna mert annyira nem volt semmi a vérzésem szinte csak higiénia miatt cseréltem.(alapból 4-5 naposak és nemsok szokott lenni)

De aztán teszteltem biztonság kedvéért mert megijedtem hogy terhes vagyok de nagtív lett.

jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 10. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nyugodtan, de nagyobb összegben fogadnék rá, hogy negatív lesz.
jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én mikor terhes lettem előtte hónapban olyan szinten minimális menstruációm volt (kb 1 napig és inkább csak barnás), hogy mielőtt mentem az ultrahangra arra számítottam, hogy azt fogják mondani, hogy 1 hónappal nagyobb. De nem, akkora volt mint a naptár szerint, tehát az a minimális menstruáció is menstruáció volt. Terjednek a neten ilyenek, hogy van aki terhesen is menstruál, de azért sztem ez nem olyan gyakori, hogy minden kevés menstruáció mögé babát kellene képzelni.
jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez az alap menszesz. Első nap van "erősebb" vérzés, de ebben a hónapban pl. estére már nem is kellett tampon, betét is alig telt meg, nem folyt mellé semmi. Második nap már alig volt valami, harmadik naptól pedig szinte semmi, pár csepp barnázás. Nődokimnak említettem, szerinte is teljesen normális, nem utal semmire.
jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
jan. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!