Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinál az orvos, ha nincs...

Mit csinál az orvos, ha nincs pozitív ovu tesztem?

Figyelt kérdés

Van menstruációm, de most 2 hónap próbálkozás után elkezdtem ovu tesztelni, és egész hónapban nem lett pozitív a legérzékenyebb teszt sem. Megyek majd orvoshoz, de egy hónapra van időpont, addig is érdekelne, hogy ezzel mit fognak csinálni? Mi lehet a baj? Vagy 2 hónap után, ha negatív a teszt, akkor sem fognak foglalkozni velem?

2 éves a gyerekem, de már fél éve nem szoptatok, szülés után most harmadszorra jött meg, nem rendszeres a ciklusom.


jan. 10. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk első körben szerintem inkább hőmérőzz. Teljesen rendszeres ciklus nem igazán van ovuláció nélkül.
jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezt a hónapot úgy. :) Nem rendszeres, 28-41 között volt most szülés után, előtte pontosan 28 napos volt.
jan. 10. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam 2,5 hónapos korában jött meg először (fél éves koráig tudtam szoptatni) , 32-34 napos ciklusaim voltak, majd fél év után beállt a szokásos 28-29 napra. 4 hónappal később meg 26 naposak lettek a ciklusaim és terhes is lettem csak sajnos nem maradt meg. Addig nem is foglalkoztam annyira a peteérésemmel de azóta lh teszteltem és hőmérőzök is szóval tuti van peteérésem. Nem tudom próbáltad e az Lh tesztet különböző időpontokban, mert nem mindenkinek ugyanakkor van lh csúcs és akár le is tudsz maradni róla ☺️

Első 2 lh tesztes hónapban napi 2-t csináltam ciklus 10.napjától

jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!