Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem lesz pozitiv ovulacios...

Ha nem lesz pozitiv ovulacios tesztem attol meg lehet hogy megvolt az ovulacio?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pozitiv teszt se garancia az ovulaciora de arra lennek kivancsi hogy ha nem lesz pozitiv egyaltalan,attol meg a peteeres lehetseges?

dec. 9. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Használj érzékenyebb tesztet.
dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10es ez a teszt is. Eddig mindig elkaptam a pozitiv napot. Tegnap jart le a folyasom is,mai a 7dik tesztem es 7nap alatt ez a leghalvanyabb
dec. 9. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy későn kezdted. Én 20-ast használok, sose pozitív, csak majdnem. A legerősebbet számítom pozinak. Ettől függetlenül szokott lenni ovum, igazolták már mindenhogy+terhes is lettem, ami ovu nélkül nehéz lett volna😁

Ebben a hónapban nem hogy majdnem, hanem közelében se volt a pozinak, még fele olyan erős se volt, mint a kontroll. El is könyveltem, hogy nem volt. Aztán kiugróan magas progi szint alapján mégis kellett lennie. Tegnapig azt gondoltam, hogy elírták a leletet, de aztán lett egy + hcg tesztem. Szerintem sajnos, kémiai lesz, de az már tuti, hogy ovum volt🤣

#1

dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
1 évig lh teszteltem és az utolsó hónapban, amikor egyáltalán nem volt pozitív lh tesztem, akkor lettem terhes,pedig azt a hónapot én is elengedtem.
dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik tesztes honapom. Elsobe osszejott a terhesseg, masodikban nem. Most meg pozitiv tesztem se lett. Nem tudom elhinni hogy keson kezdtem.32naposak a ciklusaim, 16/19napra voltak a pozitiv tesztek multkor. Ma vagyok a 18dik napon,meg holnapra van egy utolso tesztem 😅 de mar lassan 2napja elmult a folyas. hatha ma volt esetleg ha a tegnapi volt a legerosebb
dec. 9. 20:16
 6/7 babyboom567 ***** válasza:

" Elsőbe összejött a terhesség, másodikban nem."

Ezt én most nem értem, ha terhes vagy, hogy lehetne pozitív LH teszted?

dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kemiai lett,egy het kesessel megjott.
dec. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!