Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon szeretnék ikreket,...

Ha nagyon szeretnék ikreket, de amúgy egészséges vagyok, a magán nőgyógyász fog felírni rá pl. Clostyt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehezebb és kockázatosabb egy ikerterhesség, de azért rengetegen szülnek ikreket. Én nagyon szeretnék egy ikerpárt. Olyan ördögtől való dolog mesterségesen növelni a valószínűségét?
jan. 11. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő indok nélkül nem fog egy orvos sem gyógyszert felírni neked, én nem, a “nagyonszeretnékikreketmertolyancukik” nem megfelelő indok.
jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És nem*
jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet még nem is hallottam...
jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ezt gondoltam. De ez a gyógyszer nem károsítja az egészséget, szedik olyan emberek is, akiknek nincs peteérésük. Nem kemoterápiát akarok egészséges emberként. Na mindegy. Valószínűleg sosem lesznek ikreim, pedig úgy szeretnék.
jan. 11. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ördögtől való dolog mivel az ikerterhesség sokkal kockázatosabb az anyára és a babákra nézve is. Idéntől már lombikkal se ültetnek be egyszerre 2 embriót.


Gondolom te is inkább egy egészséges gyereket szeretnél és nem 2 koraszülött, fejlesztésre szorulót.

Közvetlenül egymás után szülni akár egyéven belül kevésbé kockázatos, mint ikreket.

jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Nyilván én is egészséges babákat szeretnék elsősorban. De több ikerpár, akiket ismerek teljesen egészségesen születtek, egy beteget sem ismerek. Persze attól még tudom, biztos van olyan is. Egy barátnőm és a testvére természetes úton születtek ikrekként, az is úgy tetszik. Van egy 2 és egy 3 éves szeptember 5 és szeptember 3-i gyerekem, úgyhogy az tudom milyen. Azért gondoltam, hogy akkor ikrekkel sem lehet sokkal nehezebb, de milyen aranyosak.
jan. 11. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A clostinak megvannak a maga veszélyei, egészséges nőnek felelősségteljes orvos nem írja fel. Alaposan meg kéne indokolni.
jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már full idióta, de komolyam. Egy ikerterhesség nem akkora buli ám, az összes létező terhességi szövődmény kockáazata sokkal nagyobb. És nyiklván nem fogsz arról tudni, hogy valaki mondjuk 20 hetesen elvetélte az ikreit. Én már láttam nem egy középidős ikervetélést. Biztos marha jó buli tényleg. Annál már csak az a jobb, mikor éppen kihúzzák 26-27. hétig, aztán kapsz két full károsodott, agyvérzett gyereket, azt csinálhatsz velük, amit akarsz.


A Closty meg aztán pláne marha jó ötlet. Ilyen okoskodásból láttam HATOS ikerterhességet. Annak a nőnek is biztos jó mókva volt 11 hetesen elvetetni az összeset, mert közölték vele, hogy a redukciót nem vállalja senki.

jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, akkor meg sem kérdezem. Elhiszem, hogy igaz, amit írtok, csak nehéz ezt is érezni.
jan. 11. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

🤣🤣🤣🤣🤣

Ne haragudj kérdező de idióta vagy.


Egy ikerterhesség baromi nagy kockázattal jár, ráadásul úgy, hogy már van több gyereked is nem értem miért akarnád. Egyszerre 2 újszülött, plusz még a meglévők... Még jó, hogy nem ír fel egyik doki sem ilyet neked csak úgy hobbiból mert borzalmasan felelőtlen vagy

jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!