Ebbe így beleegyezhet az orvos egészséges magzatok esetén?

Figyelt kérdés
Ikerterhesség, de anyuka úgy dönt az egyiket szeretné elvetetni. Ezt így megteszi az orvos, vagy csak azok a lehetőségek vannak hogy mindkét magzatot elveteti vagy megtertja mindkettőt?

2015. febr. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Létezik ilyen is, de azért azt jobb, ha tudod, hogy fennáll annak a kockázata, hogy mind a két magzatot elveszíted.
2015. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

nem, kettőnél nem redukálnak. az 3-3+ számú magzatnál van, az is azért, mert ennyi baba már nagyon kockázatos, mind az anyukának nagyon megterhelő kihordani, és a méretek miatt nem is tudja végig, koraszülés lenne, ezért a babák is veszélyben vannak.

csak a két szemedért nem vesznek el a kettőből egyet, arról nem is beszélve, hogy nagyon kockázatos, beindíthatja a vetélést. sokszor halott ikermagzatot is bent hagynak amíg csak tudnak, annyira nagy az esély arra, hogy beindul a vetélés

2015. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom én is, hogy kettő magzat esetében nem csinálnak ilyet és ténylegesen veszélyes lenne a másik magzatra nézve is!
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy kettőnél nincsen ilyen, háromnál ajánlják fel először a magzatredukciót, de még háromnál is nagyon kockázatos a másik kettőre nézve. Kettőnél szinte borítékolható a másik magzat halála is.
2015. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak: Ugye nehéz volt értelmezni hogy nem magamról beszéltem? :)


Többieknek köszönöm a választ!

2015. febr. 23. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok. nem, nem volt nehéz értelmezni, de mivel te feltettél egy kérdést én meg úgy gondoltam tudom rá a választ, és ezzel segítek, hogy te is megtudd, ezért neked válaszoltam...


hidd el, ha úgy értelmeztem volna a kérdést, hogy rólad van szó, akkor nem E/2 használok, hanem személyesebb hangvétellel válaszolok

2015. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"csak a két szemedért nem vesznek el a kettőből egyet"


?

2015. febr. 24. 07:08
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
tuti nem velem van a bej :D TE kérdeztél, NEKED válaszoltam! a te két szemedért, nem írhatom, hogy az ő két szeméért, ha fiktív
2015. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Es a gyerek.majd megtudja hogy az ikertestvere is megszulethetett volna? Ismerek egy csajt akinek lett volna ikertestvere csak o nem szuletett meg vmiert, es o meg egesz eleteben erezte a megnem szuletett hianyat. Gondold/gondolja meg az illeto mert egy elet mehet tonkre... Vagy 2 veszik el...
2015. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!