Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon szeretnék ikreket,...

Ha nagyon szeretnék ikreket, de amúgy egészséges vagyok, a magán nőgyógyász fog felírni rá pl. Clostyt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehezebb és kockázatosabb egy ikerterhesség, de azért rengetegen szülnek ikreket. Én nagyon szeretnék egy ikerpárt. Olyan ördögtől való dolog mesterségesen növelni a valószínűségét?
jan. 11. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha erről fantáziálsz, az senkinek sem árt. De inkább maradjon a fantáziáid között ez a történet.


Persze, az ikrek többsége egészségesen vagy korrigálható problémával születik, de jóval nagyobb a komplikációk valószínűsége. Nem szabad ezt megkockáztatni, hacsak nem magától következik be.

jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

8# Én már négyes ikres vetélést is,pedig ott is el kellett venni egyet,sajnos. De elment a többi is utána. Majdnem félidős volt már. Borzasztó.

Kérdező,a clostyt például ha nincs peteérés akkor szokták,ott csinál mondjuk. De nálad ha amúgy is tökéletes és még rá szeded ezt, oltári baromság lenne.

jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, segít, hogy fejben is letegyek róla, hogy nem maradok ki olyan jó dologból.
jan. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!