Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki mellkasszúrá...

Tapasztalt valaki mellkasszúrást terhesség első szakaszában?

Figyelt kérdés

Párommal múlt hónapban belevágtunk a baba projektbe. 2 napot véreztem csak, akkor úgy voltam vele hog, biztos nincs baba, de azért csináltam egy tesztet ami negatív lett, ez aktus után 6 nappal volt. Viszont nagyon furcsán érzem magam,azóta eltelt 2 hét szédülök, fáj a fejem, hányingerem van, folyton böfögök, nem esik jól a cigi, sokat pisilek, fáj a mellem is.Egyedül a mellkas szúrás ami nem illik a képbe..Valaki tapasztalt hasonlót?

Vagy ez inkább valami egészségügyi probléma lehet?



jan. 11. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam,de ha megfogadsz egy jó tanácsot a cigit sürgősen rakd le...
jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a terhességi teszt negatív, inkább lehet valami betegség.
jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Reflux okozhat hasonlò tüneteket. Azt ajànlom, hogy menj el a hàziorvoshoz, hogy csinàljon egy ekg-t. Mióta tart ez a mellkasi szùràs? Kifejezetten szùrò èrzès vagy ilyen nyomò jellegű?

Ha koràbban nem volt hasonlò problèmàd, szerintem menj be a sürgire.

jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem csináltál tesztet, akkor nyilván kéne. Amúgy én is refluxra tippelek. Ahhoz jobban passzolnak a tünetek.
jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem fáj a mellkasom, viszont a cicim annál inkább, szerintem mentális oka volt mellkasszúrásnak, ha nagyon stresszes vagyok vagy feszült akkor elő szokott fordulni, csak nem ilyen durván. Tesztet nem csináltam azóta, megvárom a hónap elejét mikor mensiznem kell, de a szédülés és a mellfájdalom megmaradt, az utobbi az kb elviselhetetlen
jan. 26. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Én is szédűlök nagyon, de nem vagyok terhes. Többen is panaszkodnak, hogy ez a téli vitaminhiány frontok krónikus fáradtságot és ízületi fájásokat okoznak.
febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél utoljára? mert amúgy a mellkas szúrás reflux tünet. De nekem a reflux terhességi tünet volt, a hányinger és a mellbimbó fájdalom mellett 😊🙃
febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!