Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy baba van a dologban?

Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Nagyon erős menstruációs görcsöm volt 2 napig,derékfájás és nagyon erős mellfájdalom. Most már enyhült, alig érzem, csak néha-néha. 4 nap van a nemvártig, csináltam Clerablue tesztet az negatív lett. Eddig nem fájt ennyire messzi előtt, max 1-2 nappal. Voltam covidos is... lehet ez is bezavart?

Mi a véleményetek?



jan. 9. 14:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
#menszi
jan. 9. 14:25
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Negatív teszt=nem vagy terhes. Egyenlőre. Ha már késik csinálj még egyet, ha pozitív, terhes vagy, ha nem, akkor más volt az oka. Ennél többet sztem senki nem fog tudni mondani
jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tüneteket a terhesség okozta, akkor már viszonylag magas a szervezetedben a hcg szint. Ha ez így van, akkor azt a teszt kimutatja.

Tehát...a teszt negatív, vagyis nincs hcg, vagyis a tünet nem lehet terhességtől.

jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
50-50%
jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor még várok, bármi lehet. :)
jan. 9. 15:06
 6/31 A kérdező kommentje:
Negatívból még simán lehet pozitív, nem?
jan. 9. 15:19
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

4 nappal menstruáció előtti negatív tesztből bőven lehet pozitív.

Viszont a “tüneteidet” nem a terhesség (a hcg hormon) okozta, mert ha az okozta volna, akkor már kimutatná a teszt is. :)

Tesztelj újra a nem várt napján, ha addig nem jön meg..

jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Igen kérdező, a negatív teszt egyértelműen baba! 🤣
jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányult, hogy ilyen tünetek mellett mint ami nekem is van, volt-e másnál is negatív teszt mellett mégis baba pár nap elteltével.
jan. 9. 16:54
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Derékfájásból meg mellfájásból nekem általában menstruáció szokott lenni
jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!