Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor és mivel kellene tesztel...

Mikor és mivel kellene tesztelnem? Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig semmi szerencsére. Vasárnap teszteltem a Predictor Earlyvel egy halovány pozitívat, volt is nagy öröm és boldogság.

Figyelt kérdés

A tegnap reggeli 25os Xepil teszt viszont csak jóindulattal mondható irtó halvány két csíkosnak, tartok tőle, hogy bebeszéljük magunknak, mert nagyon szeretnénk a kisbabát. Sajnos mindkét teszttel kapcsolatosan olvastam jót és rosszat vegyesen. Szerintetek milyen tesztet érdemes venni?

A válaszokat előre is köszönöm~



2022. márc. 2. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Facelle Rossmanban kapható
2022. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
predictorral tesztelnék ujbol, de akar az xepil is jó lesz holnaputan reggel. Itt az a lényeg, hogy erösödjön az azonos tipusu teszt a korabbihoz kepest. A predi az egyik legérzékenyebb teszt, az xepil kevésbé érzékeny. Ha tesztelsz most egy harmadik fajtaju tesztel, abbol nem leszel okosabb. 😃
2022. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek is a zöld pipák! :) Igen, azt el is felejtettem írni, (a lényeget:)) ) hogy vasárnap este, hétfőn és kedden is teszteltem az xepillel, remélve hogy erősödik a csík, de mindegyik ugyanolyan halvány. Szeretném azt hinni, hogy csak azért, mert kevésbé érzékenyebb, mint a predictor, de tegnapra, a nemvárt napjára nagyon szerettem volna egy picikét erősebb csíkot. Akkor szerintem veszek ezekből még 1-1et, és meglátjuk mi lesz! :)
2022. márc. 2. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok, xepil nekem is lassan erosodott, 10 dpotol kezdve teszteltem, de az elején nagyon hasonloak voltak a tesztek.
2022. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A predictort ismételd inkább Az X epil nekem csak 1hét késéssel lett egyértelmű pozitív,addig csak mintha.
2022. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képed van esetleg a halvány x epiles tesztekről?
2022. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


[link]


[link]


Sajnos a ma reggeli is ugyanilyen nagyon halvány lett, és aggódok hogy odaképzeljük a csíkokat vagy csak száradási csíkok, már nem is tudom.. csütörtök van, 2 napja késik, amit soha nem szokott, vasárnap óta pedig már kellett volna erősödni, nem? 😔

2022. márc. 3. 06:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos kemiai, majd megjön nemsokára, és ujból probalkozhattok.
2022. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez sajnos nagyon szomorú hír, mert kicsit beleéltük magunkat 🥺 na de próbálunk nem búslakodni, itt egy új hónap, új lehetőséggel! Köszi a válaszokat, ment a zöld pipa mindenkinek!
2022. márc. 3. 07:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért én látom mind a 2 teszten a 2.csíkot,ha nagyon halvány is.Azért sztem még ne add fel!
2022. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!