Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után mennyi esély...

Peteérés után mennyi esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Férjem munkája miatt sajnos pont azokon a napokon nem sikerült együtt lenni, amikor a legnagyobb esély lett volna rá :( jól gondolom, hogy ez a hónap már elúszott vagy van azért remény?
jan. 18. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyivel peteérés után?

Azért az sem tűpontos. Én +/- 3 napot szoktam rászámolni, mert a menstruációm is 25-28 napra jön meg. Mikor hogy. Tehát kb így. (Mi ezzel a naptár módszerrel védekezünk. Eddig bevált.)

Ha neked most pontos volt a peteérésed, akkor egy napot számolnék plusszban. Azon kívül sanszos hogy ez a hónap elúszott. :/

jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nulla. A petesejt 12-24 óráig él. Ha valóban előbb volt ovulációd, akkor ez a hónap offos. De nyilván nem tudhatod pontosan az ovuláció idejét, közel sem biztos, hogy akkor volt, mint amikor gondolod.
jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a baba ovulációkor fogan, ha utána van szex akkor nyilván túl vagy az ovuláción így már kiszabadult a petesejted ami elél 12-24óráig és ha nem volt benned sperma ami megtermékenyítse, akkor nem lehet teherbe esni.
jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használsz ovulációs tesztet? Amazonról.de-ről rendelhető jó nagy kiszerelésben Easy at home ovulációs teszt. Van benne 40 db teszt + 20 db terhességi teszt. A premom appal egybe használva nagyon jó. Így biztos nem csúsztok le az ovulációs napról. Én is most rendeltem, jövő hónapban fogom első alkalommal kipróbálni.
jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es én is ugyanezt a teszteket használtam, rám is maradt egy csomó mert 1 doboz nem volt elég igy ket dobozt rendeltem meg összesen. De teherbe estem a 3.tesztelös ciklusban ❤️
jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!