Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek az első...

Mikor jelentkeztek az első terhességi tüneteid, és mik voltak azok?

Figyelt kérdés

jan. 21. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött meg, amikor meg kellett volna.


"Tipikus" terhestünetem a 9. hétig nem volt.

jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem jött meg és pozitív volt a teszt. Azon kívül semmi. Bezzeg mikor nem voltam terhes volt minden :D
jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem jött meg és pozitívat teszteltem. Visszatekintve nekem egy tünet inkább kimaradt, menzesz előtt egy-két nappal mindig irtózatos migrénem volt, na az is kimaradt, de fel sem tűnt, mert elég hajtós időszak volt pont a munkában.

Utána pár napig húzódott a derekam, mintha meg akarna jönni, de mégsem.

Ami klasszikus terhességi tünet volt, az nyers hús szagától való undorodás. Hányni nem hánytam, de erősen gondolkodtam rajta :D.

jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
3 vagyok, ez az undorodás a 8. hét körül kezdődött. Addig semmit sem éreztem.
jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a mellfajdalom, meg a pozitiv teszt elott, meg a petefeszek szurkalas. Most 10 hetes vagyok, es ilyen nyomorultul meg nem ereztem magam. Gyenge vagyok, emelygek, az etvagyam a sokszorosara csokkent. Egesz nap fekudnek, semmihez nincs kedvem.
jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

3-szor voltam terhes,


Először ikrekkel, 6 napja késett, semmilyen tünetem nem volt, ahogy beléptem a gyógyszertárba elkezdtem görcsölni....mensis görcsöm volt 9m hétig, más nem aztán sajnos missed ab lett.


Második terhességnél ebéd után megszédültem amolyan elsötétül a világ szinten majd furán kezdett görcsölni a hasam, csak a méhemnél, ezért délután teszteltem és pozitív lett. 10.dpo. onnantól émelyegtem is egészen félidőig.


Harmadiknál szintén a pozitív teszt látványa után kezdtem émelyegni, 14 nappal aktus után, kb 12-14.dpo lehetett, nem tudom. Tipikus mindjárt megjön érzés és néha mellfájdalom. Ebből sajnos missed ab lesz, még várom a végkimenetelt.



De lényegében minden tünetem a pozitív teszt látványától indult... szerintem valamennyire pszichés a dolog.

jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Azon kivul, hogy nem jott meg, annyi tunt fel, hogy a mellem nem faj, de a hasam igen.

Nekem mensturacio elott mindig a mellem faj, a hasam soha.


De aztan a 6.hettol kezdve a mellem is fajt mar, illetve elkezdodott a hanyas, a hasfajas pedig szerencsere elmult. Ezen sokat izgultam, mert sokszor elegge gorcsolt es feltem, hogy rosszat jelent.

jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Első terhességemnél annyira fájt a mellem, hogy nem bírtam lépcsőzni, csak ha kézzel tartottam, meg szúrkált mindenhol, méhem, petefészkem tájékán is, napokig. De ez nem tudom, hogy mikor lehetett, mert pár nap szenvedés után erős pozitívat teszteltem délután (két ugyanolyan csíkkal), de naptár szerint még csak a ciklus fele körül járhattam... Előtte nem sokkal cisztám volt, úgyhogy a ciklusaim nagyon rendszertelenek voltak, valószínű az előző vérzésem sem menstruáció volt, és sajnos később sem tudtam a méretekből kikövetkeztetni semmit visszamenőleg, mert missed ab lett 😞

Ezelőtt egyébként sosem volt pms tünetem, de a műtét után szinte minden hónapban fájt a mellem vérzés előtt.

Egy évvel később a sikeres terhességemnél is csak a mellem fájt, rosszullét, émelygés stb. sosem volt. Teljesen véletlenül teszteltem amúgy, időpontom volt más miatt a nőgyógyászhoz, így gondoltam előtte ellövök reggel egy tesztet próbaképp, mivel úgyis a 28. napon voltam 🙂

jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
7-8. hét környékén kezdődött, mindentől undorodtam, aminek bármilyen illata/szaga volt. Erre jött rá néhány napon belül, hogy állandóan melegem volt, izzadtam akkor is, amikor más fázott már. Állandóan inni akartam, de a víztől is hányingerem volt. Csak a jéghideg Spritetól nem volt hányingerem, de egy idő után fájt tőle a gyomrom, ezért higítva ittam, mintha szörp lenne. Aztán jött a brutál gyomorsav és a halálos fáradtság. A 16. hét környékén már csak a gyomorsav volt meg ezek közül, az megmaradt a huszonsokadik hétig. Utána jött az, hogy állandóan ettem volna. Nem voltam éhes, csak mindent meg bírtam volna enni.
jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Pozitív teszt előtt kezdődött nálam az orrdugulás. Akkor még nyilván nem tudtam,hogy ez tünet lehet,de végigkísérte a terhességet.
jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!