Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok vetélés és több műtét...

Sok vetélés és több műtét után egy kis biztatás és tapasztalat kellene, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig minden terhességem során a 8. dpo.-n pozitív volt a predi. Novemberben voltam legutóbb várandós (missed ab. lett a vége) akkor is a 8 nap pozitív lett a már új predi. Most is teszteltem korábban, de most Dávid teszttel, ami eddig negatív volt, ma egy nagyon halvány valami megjelent rajta.

Így tehát nem tudom, hogy a predi csak lett pozitív vagy már esetleg napok óta az lenne.

Egyáltalán megfelelő ez az erősség 11.dpo-n

Biztos, hogy 11. LH teszttel néztem.

[link]


jan. 22. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy teljesen jó pozitív teszt 🙂
jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel. Nem a preditől leszel terhesebb vagy kevésbé terhes. Ugyanilyennel tesztelj 2 nap múlva. Ha erősödik, bízhatsz benne, hogy nem kémiai. Most egyébként teljesen jó.
jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
5 vetélésen vagyok túl, én már mindennel próbálok foglalkozni. Akaratlanul is
jan. 22. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Megértem. Nekem "csak" egy vetélésem volt, az is elég ahhoz, hogy a jelenlegi terhességem végig pánikoljam, de hidd el, ezek a tesztek semmire se jók azon kívül, hogy megmutassák, jelenleg van hcg a vizeletben. Ez lehet méhen kívülitől, a már leállt kémiain át az egészséges terhességig bármi. Ha ennél többet akarsz tudni, inkább vérből nézess hcg-t, több értelme van.

5 vetélés után nyilván kivizsgáltak. Mi volt a probléma? Azt kezelik?

#2

jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem találtak. Két vetélés utána született egy lányunk. Semmit nem csináltunk másképp.

A létező összes kivizsgáláson túl vagyunk, bejártuk az országot, mert még olyan vizsgálatot is csinaltak amit helyben nem tudtak. Minden eredményük megfelelő volt.

jan. 22. 17:31
 6/13 anonim ***** válasza:

#5! Akkor nincs más lehetőség, mint minden terhességnél bízni benne, hogy most megmarad, ugyanakkor nem beleélni magad.🤞

Sajnos, biztos van valami ok, csak nem találták meg. Hány hetesen szakadtak meg a terhességeid?

#4

jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, biztos van, az orvosom is ezt mondja, de van mikor nem derül ki. Ez van sajnos.

Különböző terhességi hetek voltak több időszakban. Ez az utolsó próbálkozásunk. Bízunk benne és ahogy mondtad nem éljük bele magunkat.

jan. 22. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!🤞Most én is ezt a módszer követem, tudom, hogy nem könnyű. De ha sikerül, az bármit megér!

#6

jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Őszintén kicsit meg is ijedtem mikor megláttam a tesztet. Örülök, de félek is.
jan. 22. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szabad félni. Borzalmas lehet, én szerintem ki se bírnék ennyi veszteséget. De nekem még nincs gyerekem és nagyon öreg vagyok, szóval úgy döntöttem, bármi lesz, addig csinálom, amíg nem lesz egy. A vetélés után én is vártam volna még szívem szerint, mert még ki se hevertem, tudtam, hogy agyon fogom parázni magam. De tudtam, nincs időm várni. Így is kellett persze, nem jött rögtön és így is parázom 🤷🏼‍♀️Nem lehet ezt megúszni sehogy.☹️

#8

jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!