Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiskamák, hogy alakultak a...

Kiskamák, hogy alakultak a terhes tünetek? Voltak?

Figyelt kérdés

Most kb 4 hetes lehetek, majd csak a 8.hét körül akarok orvoshoz menni a szivhang miatt, mert nem akarok a túl korai vizsgálat miatt azon aggódni hogy lesz - e később.

Viszont most meg azon aggódom, hogy minden rendben van - e.

Szép erős már a tesztem, napról napra erősebb lett.

Melleim nehéz, fajdalamsak, hasam mensi szerű fajasai elmúltak, néha érzem picit furanak a hasam. Ha felmegyek az emeletre, akkor kifulladok, szívem kiugrik. Ez az össz ami más. Egyik gyereknél sem volt túl sok tünetem, jó terhesség volt mind, de akkor még fiatalabb voltam, nem aggódtam mindenen. Most 36 éves vagyok.


jan. 22. 20:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetes vagyok, a puffadás ami engem durván elkísér, kb a pozitív teszt óta reggeli hasmenésem van, ez se akar elmúlni. Amúgy néha szédülés, gyomorégés volt, ritkán hányinger, az első pár hétben mensi szerű görcsök, de a Magnézium azon sokat segített. A mellem érzékeny volt kb a 12-13. hétig, most már inkább csak annyi hogy nagyobb :D
jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak. Csak álmos voltam.
jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első hetekben csak túlstimulációs tüneteim voltak a termelődő HCG miatt.
jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Egyszer szédültem meg.

A hasam nekem is érzékenyebb, többször megy picit. Nem is gondoltam hogy ezt ide kell soroljam.


Én alapból mindig álmos vagyok, bármikor képes lennék aludni. 😁

3 kamasz fiam van 🙈

Velük pörög az élet.

jan. 22. 20:34
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünetem nem volt, csak nem jött meg
jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

4es, ez mit jelent?


Sosem hallottam még.

jan. 22. 20:34
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
4es én se gondoltam volna eleinte terhestünetnek, azt gondoltam a kezdeti izgalomtól vagy pszichés, esetleg véletlen. De nagyon kitart :D
jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Bocsanat, elirtam.

Kedves 3as, mi a túlstimulacios tünet?

jan. 22. 20:36
 9/47 A kérdező kommentje:

5- ös, neked később sem lett klasszikus tünet?


Hányadik héten mentetek amúgy orvoshoz?

jan. 22. 20:37
 10/47 A kérdező kommentje:
7-es, az orvos mondott rá esetleg valamit? Mármint arra hogy megy a hasad
jan. 22. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!