Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja pozitívat teszteltem,...

6 napja pozitívat teszteltem, de nem érzek semmilyen émelygést, rosszul létet, se görcsöket. Néha kicsit feszitettebbnek érzem a hasam alját, de azon kivül semmi. Ez normális?

Figyelt kérdés
jan. 24. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pont ezért szokták mondani hogy senki ne keresgesse a tüneteket magán mert felesleges. Vagy lesz vagy nem. Illetve nem tudom hányadik nap teszteltél de én pl a 8 dik hetet hánytam végig, addig semmi nem volt.
jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mind a 2 terhességemnél azon gondolkodtam hogy ha lenne valami bajom, ami miatt nem menstruálok, akkor akk venném észre a terhességet mikor már látszik.

Az egyetlen tünetem, hogy nem jött meg. meg mondjuk a brutális fáradtság, de az máskor is van.

Örülj hogy nem hánysz, mint a lakodalmas malac.

jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ennyit éreztem. Később is. 16 a fiam lassan.

Jó egészséget, boldog babavárást kívánok!

jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi tünetem egyik gyerekkel sem.
jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elvileg a negyedik héten vagyok (36. napon), és a 31. napon teszteltem
jan. 24. 10:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár hétben nekem is eléggé feszült az alhasam, megjön érzésem volt, de ezen kívül szinte semmi.

Lehet hogy nálad később lesz, de az is lehet hogy nem is lesz semmi tüneted.

jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, tényleg :) Nálam is az első trimeszter viszonylag lightos volt, most 14 hetesen nagyon durva gyomorégésem van és állandóan puffadok.
jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, egyiknél sem voltak tüneteim az elején, azon kívül persze, hogy nem jött meg. Utána is csak az, hogy éreztem a mozgásukat. A harmadik trimeszterben kezdődött el a légszomj, a sok gyomorsav meg az, hogy mindenben elfáradtam. De az elején egyikkel sem volt semmi 🤷🏼‍♀️. Hogy ez min múlik (szerencse? Genetika? Hajlam?) azt nem tudom, én picit sajnáltam azokat, akik folyamatosan rosszul vannak és émelyegnek, hánynak hetekig, mint sógornőm. Szegény mindentől rosszul lett.
jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elsővel 6., másodikkal 5. héten kezdtem hányni a huszonvalahanyadik hetekig, addig semmit nem éreztem.
jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Tedd össze a két kezed, őszintén! És reméld, hogy így is marad. :D

Az első gyerkőcömnél a 7-14. hét között voltam borzasztóan rosszul, most a másodiknál gyakorlatilag az első pillanattól. Borzasztó az égésznapos émelygés, szagundor, hányás, hasmenés, akármi...

jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!