Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Szóval,próbálkoztunk,babát szeretnénk. 3 napja késik viszont enyhe átlátszó vizes folyásom van és tegnap fájt egész nap a fejem és úgy érzem hogy ma folytatódik..hallodtam olyat hogy ha folyásod van hamarosan megjön de a babát is jelezheti.. veszek tesztet ma és ha nem jön meg holnap reggel tesztelek.. csak kiváncsi vagyon a ti véleményetekre,vagy ha esetleg valaki járt e így.

jan. 26. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá! Az nem úgy megy, hogy eldöntjük, akarjuk, és rögtön sikerül is... Ilyenkor minden menses egy keserves csalódás.

Légy türelmes, és az együttlét célja ne csak a gyermeknemzés legyen, mert akkor -nem tudom az okát, de- nehezebb teherbe esni.

jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rá csak nem ez az első hónap hogy próbálkoztunk de ugyan akkor ez az első hogy késik és fej fájást tapasztaltam..Tudom hogy nem úgy megy hogy eldöntjűk és rögtön sikerűl viszont a termékeny napjaimon igen is tudatosan csináljuk hogy tudjuk hogy babát szeretnék.. evel az érzéssem nem tudok mit kezdeni mert tudom hogy gyereket szeretnék,de nem azt jelenti hogy rá vagyok görcsölve,de köszönöm a válaszod
jan. 26. 10:10
 3/12 anonim válasza:
Mindenképp írd meg hogy mi lett a teszt eredménye. Nagyon drukkolok hogy sikerüljön a baba, mi is most azon vagyunk hogy sikerüljön.
jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mikor terveztem volt itthon teszt, teszteltem + lett örültem,ha - vártam a mensit.
jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jan. 27. 11:00
 6/12 A kérdező kommentje:

A teszt amit csináltam..

Most nem tudom el dönteni hogy csak száradási csík vagy tényleg baba van a dologban mert nem 1 perc után jelent meg a csík

jan. 27. 11:02
 7/12 A kérdező kommentje:
A csík pedig vékony,nem olyan széles mint amilyen kellene legyen
jan. 27. 11:03
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van még egy

jan. 27. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges csinálj holnap meg egyet
jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt a szar drága tesztet veszi, dm be prima vagy rossman facelle tesztet vegyél. Ha 3 napja késne terhesség miatt egyértelmű + lenne
jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!