Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba lehet a...

Szerintetek baba lehet a dologban?:)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Januar3-6ig volt a mensim. 18ikan volt pe-m. Ferjem kamionos igy sajnos 1x voltunk egyutt. 20.-an ejszaka. Elotte mar megjelentek a mensi tunetek,mellfeszules stb. Tegnap vagyis 26.-an pisiles utan vettem eszre enyhe rozsaszines foltot majd egy sotetebb rozsasziint veresebbet.egyre inkabb gorcsol a hasam .. a mensi jovohet szerdan esedekes. De nem lepodnek meg ha elobb jonne .. a sok stressz ami az utobbi idoben tortenik korulottunk.. :( Ez az elso probalkozasunk.. es rettento rossz ez a varakozas 🙈 de mivel pe-m utan voltunk .. lecsuszhattunk errol :(

jan. 27. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

18 - 20 körül az mensi tünet, hanem ovu tünet volt. Simán lehet 26-án beágyazódási vérzés,de leírva többnek tűnik, kis pecsételésnél.

Am nem 17-én volt peteérésed?

jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül ha megjön vagy ha nem jön meg...
jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. De igen 17 felre irtam neharagudj:) hat .. egesznap fent allt ez a "becseteles" hol tobb hol kevesebb .. de volt hogy eroteljesebb szine is volt majdnem teljes ver. Neharagudj amiert igy irom le.
jan. 27. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb fog megjonni szerintem.
jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.#

Sajnos enis erre tippelek .. az utobbi idoben kaosz volt az eletunk. Koltozes , halal eset .. valoszinu azert is jelentkezik elobb :/

jan. 27. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszus minek itt kérdezed nem látunk a testedbe,ha nem jön meg csinálj tesztet ilyen egyszerű.
jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha te tudod,hogy valószínűleg megjön akkor minek kérdezel idegen emberektől?

Pl. Most én leírom neked,hogy baba van,akkor jobb lesz?

Attól még nem leszel terhes.

jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!