Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vitiligo és várandósság?

Vitiligo és várandósság?

Figyelt kérdés

Van itt olyan anyuka/kismama akinek vitiligoja van? Volt bármilyen hatással a teherbeesésre?

Illetve az is érdekel, hogy a foltok változtak-e (több/kevesebb lett-e) a terhesség ideje alatt?



jan. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs hatással. Viszont a vitiligo mellett gyakoriak az egyéb autoimmun betegségek (hashimoto, diabetes, coeliakia), amik viszont hatással lehetnek…
jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi
jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 3 foltom volt terhesség előtt. Aztán a terhesség alatt először a melleim lettek inverz dalmata mintásak, utána pedig fokozatosan a kezeim, lábaim. 2 évvel vagyok szülés után, már az arcomon is van folt. De legalább nem fáj.
jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukámnak van.18 éves volt mikor elkezdődött neki, 20 évesen már kb az egész testén tele volt.1 db foltocskát sem örököltem tőle.32 vagyok sztem már nem is jön ki rajtam.Minden mást persze örököltem :D
jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és pajzsmirigy beteg anyukám,szval igen lehet a kettőnek köze egymáshoz nekem is Hashimoto gyanúm van,egyelőre még kezdeti stádium.Azt örököltem tőle és ez jelen pillanatban nehezíti a teherbeesésemet.Előző voltam.
jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!