Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszten (Facelle)...

Terhességi teszten (Facelle) erősebb a csík ha már megszáradt?

Figyelt kérdés

Vasárnap teszteltem Facelle terhességi teszttel és egy nagyon extra halvány második csík volt rajta amit én negatívnak vettem.


Ma ki akartam dobni de jól láthatóan kétcsíkos lett. Mivel már meg van száradva így nehezen tudnám megmondani, hogy szürke vagy rózsaszínes színű-e a csík.


Volt valaki így? Lehet baba a dologban?


Az egész dologhoz hozzátartozik, hogy az utóbbi időben a ciklusom teljesen felborult így nem tudom már hanyadik dpo-n lehetek, valahol a 7-11 között ami tudom, hogy nagyon korai de péntek délután volt egy csepp vér a bugyimon, illetve görcseim voltak olyan mindjárt megjön érzéssel 2 napig. Mára elmúltak a görcsök, de tegnap óta sűrűbben járok mosdóba.



jan. 29. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Facelle nekem soha nem volt szürke színű. Ha nem volt terhesség, akkor teljesen hómező volt. Ha volt terhesség, akkor meg rózsaszín volt a csík. Én csinálnék még egy tesztet a helyedben.
jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Holnap reggel tesztelek újra, remélem az egyértelmű lesz.


Egyébként mindenhol azt olvastam eddig, hogy a facelle vagy hómező vagy két csíkos, erre nekem meg ez a köztes állapot.


Szerintetek érdemes lenne másfajta teszttel próbálkoznom? Vagy ugyanúgy facelle-t csináljak?

jan. 29. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem az 1. vagyok, de szerintem ugyanazzal érdemes, főleg ha azon már egyszer volt valami gyanús.

Emellett nekem a Facelle volt a legszimpatikusabb teszt, olyan jó erős csíkjaim voltak rajta mindig, emlékbe is el lehet tenni, szóval már csak azért sem ajánlok másikat, mert szerintem ez a legjobb :)

jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik Facelle-ről beszélsz, én mindig a sima papírcsíkot használtam. Nem kamuzik. Nem terhesen hómező volt, terhesen 2 csíkos. De volt nagyon halvány is, mert nekem kevés hcg választódik ki a vizeletben. Onnan tudtam csak, hogy +, mert azt azért láttam, hogy nem hómező, mint a többi, de szerintem aki nem ismeri, simán negatívat mondott volna rá. 2 nap múlva csináltam újat, az is halvány volt, de már mindenki számára egyértelmű.
jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezekszerint megbízható ez a teszt. Még van egy itthon és azzal ismétlek akkor. Nagyon remélem, hogy nekem is szép két csíkos lesz!


Kedves 4. Válaszoló Neked is erősödött száradás után a halvány csíkos teszted?


Amúgy én nem a tesztcsíkot hanem azt használtam aminek van egy műanyag borítása, de belinkelem: [link]

jan. 29. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem sosem vert át.
febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!