Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma? Terhes...

Mi lehet a probléma? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egész augusztusomat végigstresszeltem ugyanis attól tartok teherbe estem. Július 30-án ért végett a menstruációm, majd augusztus 4-én történt egy-két dolog. Védekezni védekeztünk viszont több okból kifolyólag én nem szedek fogamzásgátló tablettákat. Lehetséges a túlságos paranoia de ha visszagondolok olyan érzésem volt miután a párom elment, mintha bennem ment volna el pedig gumit is használtunk. Akkor nem gondoltam ebbe ennyire bele. A rákövetkezendő két napban is szeretkeztünk, nem emlékszem és nem is gondolom hogy bármi becsúszhatott volna…

Azóta lassan eltelt egy hónap, hányingerem is volt, émelyegtem különböző ételek szagától, brutálisan fel voltam puffadva székrekedésem is van..

A menstruációm annyira nincs beállva, volt hogy 21. napon jött meg, volt hogy 30. de mindig voltak premenstruációs tünetek. Most ezeket annyira nem éreztem. Illetve már a 28. napomon tartok és még mindig semmi. Fehér váladékom van, menstruáció sehol.

Pár nappal ezelőtt csináltattam terhességi tesztet, az negatívat mutatott. Két napja voltam nőgyógyásznál, ultrahangos felvétel alapján megállapította, hogy elvileg nem vagyok terhes.

Akkor mi a teendő most? Szétvet az ideg..Mindig is felelősségteljes voltam.

Várjak még? Vegyek újabb terhességi tesztet, menjek másik nőgyógyászhoz?

Kérlek segítsetek, kétségbe vagyok esve, nem állok készen még egy terhességre. Könyörgöm az okoskodók kerüljenek..:(

19/L



2023. aug. 27. 01:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Javítom:

Nem állok készen egy terhességre*

Nem még egyre haha mert még egyszer sem voltam az

2023. aug. 27. 01:26
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Jól értem, hogy védekeztetek óvszerrel és úgy élvezett Beléd? Volt negatív teszted is?


Ha igen, akkor nem vagy terhes, nyugodj meg!

2023. aug. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Csinàltass egy hcg vizelet tesztet.
2023. aug. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Először is nyugodj le, mert amíg szétvet az ideg, addig tutira nem fog megjönni, s a hányinger is jönni fog a stressztől. Ha a teszt is, orvos is azt mondja, akkor biztos nem vagy az.


Nekem amúgy fehér váladék az pont egy héttel menstruáció előtt szokott 1-2 napig lenni.

2023. aug. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, kislány, nyugodj már le, nem vagy terhes.


A hányinger meg egyéb tünetek amúgy is akkor jönnek már csak elő, mikor olyan sok a terhességi hormon, hogy a teszt is kimutatja. Csak pszichésen generálod magadnak ezeket vagy gyomorrontásod volt.

2023. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Igen, terhes vagy. Csak nem a méhedben.
2023. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert stresszelsz és a stressz miatt késhet. Nekem napra pontosan szokott megjönni és mikor tavaly magasabb munkakörbe tettek a munkahelyemen, 2 hetet késett a menzeszem a stressz miatt. Nyugiiii !!!!
2023. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Igen, védekeztünk óvszerrel de attól félek kilyukadt..Megkérdeztem párom ő azt mondta rendben van..

Ma is voltam mosdóban, csak fehér nyálka van..

Elvileg ha teherbe estem volna ez lenne a 4.hetem, nagyon rossz szokásom, de interneten olvastam utána a tüneteknek is illetve hogy a nőgyógyászati ultrahang sem mindig mutatja ki túl hamar a terhességet..Emiatt félek még jobban..

Egyébként az orvos azt mondta menjek vissza 4 hét múlva, írt fel vitaminokat és ennyi.

Köszönöm a többi válaszolónak is a kommentjét, értékelem!..🙏

2023. aug. 27. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:

UH-n valóban van olyan, hogy nem látszik a petezsák, az embrió, mert nagyon fiatal a várandósság, de az igen, hogy van-e felritkulás vagy vastagabb-e a méhfal. Ezek ugyanis jelenthetnek várandósságot.

Az aktus után kb.14 nappal már egy érzékeny terhességi teszt kimutathatja a babát. Neked van negatív teszted is. Próbálj megnyugodni, mert ettől is késhet a menstruációd.

#2.

2023. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az orvos elmondása szerint 7 mm volt a méhfalam, azonkívül semmit nem talált. Azt mondta, hogy ha terhes lennék 10-én kellett volna megtörténnie az aktusnak viszont én 10-én nem voltam együtt a párommal, hanem ahogy le is írtam, csak előtte. Gondolom vehető ez annak, hogy nincs probléma és nem estem teherbe..

A melleim elkezdtek picit fájni, de azonkívül semmi változás.

Mindenesetre holnap még veszek egy terhességi tesztet, hogy biztosra menjek aztán jelentkezek az eredménnyel.

Mégegyszer köszönöm a megnyugtatást, igazatok lehet, csak a stressztől késhet..:)

2023. aug. 27. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!