Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos módszer az lh teszt...

Biztos módszer az lh teszt vagy csak egy kis segitség?

Figyelt kérdés
Szeretném megint kipróbálni a siker érdekében.3 éve próbálkozunk mindent kipróbáltam már és valószinű hogy ebben a hónapban megkezdődik a inszeminávcio de mér mindig reménykedek hogy hátha összejön természetesen.Lehet az volt az oka hogy dohányoztam de nagy nehézségek árán abba hagytam!Mi a véleményetek.
2009. jan. 4. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan a dohányzás nagyon káros, de szerintem nem az miatt nem lettél eddig terhes. De az csak jó, ha abbahagytad. Mi is még csak próbálkozunk, nekem a mult ciklusban, és ebben a ciklusban is pontosan kimutatta a peteérést az LH teszt. Délután kell csinálni, és előtte ne igyál kb. 2 órán keresztül. Most még csak várom az eredményt, hogy összejött-e a baba. Ja és cickafark tea, és palástfű tea. Ezekről nagyon jókat olvastam, én is iszom.
2009. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is kiprobàltam a tesztet.30.-àn eros pozitivat mutatott.Aznap ès utànna levo nap egyutt is voltunk.De csak 30.-àn hasznàltam tesztet,igy azt nem tudom utànna mèg meddig volt pozitiv.De a nyàkszeru folyàsom màr 30-a elott kezdodott.Igy ugy gondolom 30-a volt az utolso pozitiv LH tesztes napom.Mert ugye mikor az elso pozitiv teszted van azt kovetoen 48 oràn belul kovetkezik be az ovulàci.Tehat az utolso pozitiv ès az elso negativ nap kozott valahol.én igy tudom.én azèrt probàltam ki merta fèrjemnek kevès a spermium szàma igy legalàbb ha eltalàljuk az ovulàcios napokat talàn nagyobb az esèlyunk ,hogy termèszetes uton esssek teherbe!
2009. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Érdemes használni! Én a vaterán vettem 20 db 2200 ft. 4 hónap alatt sikerült összehozni a babát! Tényleg jó mert nem mindig ugyan akkor van peteérésed,és nem lövöldöztök vagtában,ha tényleg nagyon rá startoltatók a projektre! :)

Sok sikert!

2009. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!