Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható módszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható módszer a fogamzásgátlásra az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Elegem van a gumiból tabit nem akarok,igy elhatároztam hogy veszek egy ilyen mikroszkópot.Ez kimutatja,mely napokon vagy termékeny és melyeken nem...akkor ezek szerint a nem termékeny napokon mehet a dolog minden nélkül? Hmmm...de jó lenne! Persze óvintézkedésként a nem termékeny napokon is kihúzná előtte,biztos ami biztos...ez igy megbizható szerintetek? Köszi!
2008. szept. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... Én csak akkotr vállalnám be, ha nemlenne baj ha becsússzan a baba. De elméletben biztonságos. Én is gondoltam erre. De amugy www.ciklus.hu is kiirja, hogy melyek a termékeny napjaid. Mindenesete csak így nem ajánlanám. Vegyél mellé valamilyen hüvelyi spermicides cuccod (krém/kúp/tabletta Pharmatex) és akkor már nem vészes.
2008. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben ne bízz,nem biztonságos.Én Pharmatex krémet használok,ami kapható 6-os kiszerelésben(1 adag-1 aktus).Azonnal hat,24 órán át,megöli a spermákat.Én 1,5 éve használom és tökéletes(előtte tabiztam).Egy gáz van vele,hogy aktus előtt kell felnyomni,de végül is a gumi is illúzió romboló,de legalább így jobban érezhetitek egymást.:)))
2008. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyiban,hogy mondjuk pl. egy 30 napos hónapból 30 napod van a teherbeesésre,abból kb.7 napig nagy esély a sikerre.Az a pár nap az ovuláció környéke de nem egy esetben történt meg,hogy a menstruáció ideje alatt teherbe esett az illető!

Nem biztonságos,nem ajánlott csak ha már nem gond,hogy esetleg becsúszik egy baba.

Használj hüvelykúpot v.tablettát,azt csak az aktus előtt 10 perccel kell feltenni.

2008. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajánlom, ha nem bánod, ha baba lesz a vége!
2008. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!