Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szarul érzem magam.....

Nagyon szarul érzem magam.. Többi lent.?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 éves vagyok. Tavaly februárban volt egy missed ab műtétem. Ma észrevettem hogy 1 hete késik a menstruációm. Most csináltam tesztet ami pozitív lett. Persze boldogság van de borzasztóan nyomaszt hogy apukám tavaly infarktust kapott és engem hívott hogy rosszul van. Megmentették halisten de én olyan meg soha életemben nemlattam. Ebből adódott a panikrohamaim. Csak akkor szedem be a nyugtatót mikor dolgozom mert muszáj máshogy nembirom ki. Neurol 0,25mg-nak a felét szóval szerintem nálam inkább ez placebo. Nemgondoltam hogy terhes vagyok papirokon nemlehet gyermekem. Az orokbefogadast indítottuk el. Lehet baja a kisbabámnak?
febr. 4. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Miért érzed magad szarul? Azt gondoltad, nem lehet kisbabád, és mégis sikerült!

A gyógyszer ha placebo, le tudod tenni.

Apukád jól van, megmentették, hála Istennek, reménykedjünk, hogy egészséges marad és minden rendben lesz vele.

A pánikodat a pszichológus tudja kezelni, tud segíteni feldolgozni.

A babának csak akkor lesz baja, ha folytatod a gyógyszert és az idegeskedést! Beszélj a pároddal, menj el dokihoz!

febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nyugtatók nincsenek rá jó hatással. Én súlyos depresszióban küszködtem illetve olyan pánikrohamom volt ha csak boltba mentem is hogy zacskóba lélegeztem a parkolóban, illetve a kezem úgy remeget nem tudtam kártyázni szinte.. mikor megtudtam hogy terhes vagyok egyből elhagytam őket. Ez miatt kórázba is kerültem nem tudtam beszélni csak remegve. De megcsináltam megtanultam kezelni a pánikrohaimat, mert a gyermekemre nagyon káros lett volna ha nyugtatót szedek.

Ez legyen előtted a kisbabád. Tedd le. Meglehet tanulni kezelni hidd el nekem. Jelenleg 1 éves de nem kell azóta se szednem semmit kiegyensúlyozott és boldog vagyok. Még a szülés utáni depressziót is túléltem ilyenek nélkül.

febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ja és nekem nem placebo volt hanem xanax és társai.

Brutális volt a lejövő. Szétvertem a falat le akartam kaparni a bőröm, izzadtam, rohaim voltak, visítottam álmomban, ébren aludtam és közben üvöltöttem. A férjem segített át rajta téged is átfog tudni a tiéd! Nem szabad feladni.

febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!