Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten megyek dokihoz terhess...

A héten megyek dokihoz terhesség megállapításra, (6. hét) kicsit aggódom, mert csak néha érzek egy egy apróbb émelygést pici feszítést, de alapból nem nagyon érzek mást,ez igy jól van? remelem minden rendben lesz, másnak hogy volt a legelején?

Figyelt kérdés
febr. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem éreztem semmit a két terhességem alatt.
febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Én semmit se éreztem és most még annyit se. 12 hetes vagyok. Baromira aggódom, mert nem tudom, mi van odabent, de azt tudom, hogy nem a tünetek meglétén vagy hiányán múlik.
febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. Első babánál 7. héttől voltam borzasztó rosszul, a másodiknál szinte az első pillanattól. Szívesen cserélnék... De nem ezen múlik, hogy minden rendben van-e, egyértelmű.
febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!