Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt másnál esetleg így...

Volt másnál esetleg így terhesség? 4 nap késés, tegnapelőtt negatív teszt.

Figyelt kérdés

Fixen 30 naposak a ciklusaim, most valamiért már 34. napnál járok. Van rá esély, h nem félidőben ovuláltam..

De már 6 napja azt érzem, hogy “ma biztos megjön” ,fáj a hasam, a melleim is feszülnek, a fejem is fájdogál tompán.

Csináltam egy tesztet 2 napja , negatív lett.

Valakinél ebből lett még pozi teszt?


febr. 6. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Biztos le fognak szavazni, de nekem 26 napos a ciklusom, de csak a 33.napon lett pozitív a teszt.

Lh teszteltem és a 22.napon volt pozitív, holott általában a 15.napon már az szokott lenni. Szóval volt már ilyen a történelemben, amíg nem jön meg, van remény.

febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ha már saját tapasztalatért leszavaznak…😅😅😅

Köszi a választ! 😊

febr. 6. 11:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy akkor mikor volt az ovum, de a nem várt napján - volt a teszt. Nem jött meg, 2, majd 4 nap múlva is - teszt. Kértem időpontot dokihoz és mivel nem sos volt az ügy, teszt is -, 5 héttel későbbre kaptam. Utána nem is teszteltem, mert minek, betudtam annak, hogy valami hormonzavar. Mikor a dokoi kézzel megvizsgált, közölte, hogy érez valamit, megnézett uh-val és közölte, hogy jó szívhang!!! 😳 Nagyot néztem. 9 hetesnek mondta a méretei alapján. Ma már nagy cula 14 éves kölök.🙂
febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azta😱😱😱

Én már teljesen kivagyok ettől a várakozástól. Egésznap tudnék aludni, olyan fáradt vagyok.. pedig van egy 4 évesem, szóval kivitelezhetetlen 😂 mindennap úgy fáj a hasam, hogy mondom “na ma tuti megjön” aztán semmi.

Nem tudom mi lesz a végkifejlet, azért tesztelek 2 naponta, hátha kései peteérés volt.

febr. 6. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, görcsölgetsz is? Nekem hasonló görcseim vannak, mint mensikor, még nem jött meg, de nagyon reménykedem, hogy nem is fog. Másfél éve küzdünk, tesztet nem merek még csinálni.
febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi is pont most másfél éve próbálkozunk már…

Ugyanazt érzem kb. mint mensi előtt.

Volt 1 nap mikor húzódott is, meg bele-bele szúrt a bal petefészkembe.

Most reggel is mondom tuti ma megjön, de semmi.

Ittam vörösbort, forró fürdő, hátha megindítja, de semmi 😅

febr. 6. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:

😃 Akkor izguljunk együtt! Múlt hónapban napokat késett, akkor teszteltem, negatív lett, rögtön megjött. Mivel rettentően kiborultam akkor, ezért nem akarom magam bele élni, nem akarok tesztelni, csak túl akarok lenni ezen a héten.

Én is ugyan úgy érzem magam, mint szoktam, de néha nekem is vannak szúrások 😐 igyekszem nem foglalkozni vele

febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na nekem még sose késett ennyit 😁

Max 2 nap.

Majd írj, hogy hogy alakul!

Mikorra nem várod??

febr. 6. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:

27 nap volt eddig a leghosszabb ciklusom, az ma járt le. Írok majd pár nap múlva.

Szorítok neked!

febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is Neked! 🙏🏻😊
febr. 6. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!