Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezeletlen IR-el lehet teherbe...

Kezeletlen IR-el lehet teherbe esni? Megmaradhat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki IR-el esett teherbe es nem is tudott rola hogy ilyenje van.
febr. 10. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De jóval nagyobb a vetélés kockázata.
febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy van miért nem kezelteted előbb? Nyilván teherbe lehet esni, de nagyban növeli a vetélés kockázatát kb az egész terhesség alatt, ki akarna ezen stresszelni?
febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy teherbe esel így, de veszélyes a babára, nem csak vetélést okozhat, magzatkárosodást is. Előbb javasolt rendezni a cukorháztartást. Persze lehet szerencséd lesz, de nem érdemes fölöslegesen kockáztatni. Nameg gondolom fel is akarod nevelni azt a gyereket, magad miatt is intézkedni kéne.
febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem kezelteti? Mert gyereket akar, de a diétához már nem fülik a foga. Sokkal kényelmesebb zabálni.
febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Honan tudod hogy zabalok? XD gondolom a 45kilos iresek is reggeltol estig tomik magukat,attol lesznel iresek.
febr. 10. 16:51
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Tudtam az IR-ről, de épp lombik idején nem mondanám, hogy betartottam a dolgokat, eléggé elengedtem magam. (Szóval pl. ettem/ittam gyors ch-t reggelire, néha ettem cukrosat napközben, nem számoltam ch-t) Nem volt problémám, terhességi cukorbetegségem sem lett.


Előtte évekig nem estem teherbe, hiába számolgattam mindent, és volt tornával + diétával rendben tartva az IR. Nekem csak arra volt jó, hogy legalább beépítettem az életembe a mindennapi mozgást.

febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom az voltam-e. 2. ciklusban teherbe estem és minden rendben volt.


Igaz GDM-es terhesség lett, szülés után IR. Nem us határérték közeli értékekkel, minden terheléses inzulin 100 feletti lett.


Szerintem megvolt az terhesség előtt is, de nem tudtam és biztosra utólag sem tudom.

febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom akkor te nem a 45 kilós IRes kategória vagy ,hanem a 110 kilós. Aki gyereket akar, de nem hajlandó erte semmit tenni.
febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
63kilo vagyok 160cm es evek ota tartom ezt a sulyt 😂😂 ezek az eloiteletes kommentek.hihetetlen 🤣
febr. 10. 21:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Az IR azért vagy így, vagy úgy, de kiderül azok miatt a tünetek miatt, amiket okoz. Vagy teherbe esel, de nem marad meg a baba, vagy nem esel teherbe és amiatt derül ki, azt meg kezelni KELL, ha gyereket akarsz és nem akarsz cukorbeteg lenni.
febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!