Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vörös káposzta teszt- kipróbál...

Vörös káposzta teszt- kipróbálta már valaki? Mi lett az "eredménye" és végül a "jóslat" bevált? A vizelet színe (hogy mennyire sötét vagy világos) mennyire befolyásolhatja a keverék színét?

Figyelt kérdés
Mókának tök jó lehet,ki fogom próbálni,de azért érdekelnek a vélemények.

#fiú #lány #káposzta teszt
2012. júl. 23. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam. Leírnád, hogy mi ez? :)
2012. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én megcsináltam, nekem lányt mutatott de kisfiam lett :))



vicces teszt de nem mutat igazságot :)))

2012. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Itt olvastam a GYK-n: Veszel egy vörös káposztát,apróra vágod,felteszed főni,kb 10 percre. Ha jól színt eresztett,akkor egy edénybe felfogod a vizeleted,és ugyan annyi káposzta levet öntesz hozzá,mint amennyi a vizelet. Ha lila, akkor lány. Ha rózsaszín vagy piros, akkor fiú.

Magát a káposztát,utána bármihez felhasználhatod :-)

2012. júl. 23. 13:44
 4/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ez anno az én kérdésem volt


2. válaszoló voltam

2012. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy belinkelted!!

Én majd jövőhéten csinálom meg a "tesztet" :-) Kíváncsi vagyok,hogy ez is olyan "jóslat" e,mint a kerek Vs. hegyes pocak,édesség Vs savanyú inga módszer...stb.

2012. júl. 23. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Anno én is megcsináltam, de én úgy tudtam,hogy ha lilás-bíbor akkor fiú,ha pirosas akkor lány. Nekem pirosas lett és fiam lesz. szóval akkor??
2012. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha a folyadek rozsaszin/piros lesz, akkor a baba fiu.

Ha a folyadek bibor szinu lesz, akkor a baba lany.



2. válaszoló és a linket küldő vagyok...

2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem bíbor színű lett, és itt szuszog mellettem a 9 hetes kisfiam.

3 kisfiú anyukája

2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rengeteg olyat láttam, hogy bíbor, meg lila és fény felé tartják, mert úgy rózsaszín...:D Volt amin simán látszott, hogy piros, mégis azt mondták lila, és utána meg téves volt a teszt, hiszen fiú... :D Vicces.


Én megcsináltam, szeretem az ilyen majomkodásokat! :) Ha világosabb a káposztalé, összekeverve NYILVÁN világosabb lesz a lé is, de attól az még nem lesz piros...


Példa lányra: http://www.youtube.com/watch?v=FT1JNEiVAuE&feature=results_v..


Példa fiúra: http://www.youtube.com/watch?v=V_WUCGaCwnQ&feature=related


Lehet látni pl a lánynál, hogy tiszta sötét maradt, pedig félig pisiből van, mégis tök sötét. A lényege, hogy ha a szín nem nagyon változik, akkor lány. Ha kék volt a lé (mint pl nálam) akkor is látszik, hogy sötét. Ha lila a lé, akkor is látszik. A Fiú eléggé kiemelkedik szerintem. sok bartánőm csinálta meg :D


Nekem lila lett :)

2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, képek: [link]


[link]

2012. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!