Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig is érdekelt, de most...

Mindig is érdekelt, de most hogy lh tesztet csinálok, (ebben a hónapban kezdtem) a progeszteron, amit kimutat a teszt az menszesz előtt csökken vagy nő? Van diagrammom és azért érdekelne, hogy aki terhes lett annak felfelé ívelt vagy csökkent?

Figyelt kérdés
Bár gondolom felfelé..

febr. 17. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Az LH teszt nem progreszteront mutat ki.
febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az LH teszt, ahogy a neve is mutatja, az LH-t mutatja ki...
febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az lh hormon jelen van menstruáció előtt is? Ha igen az ha terhes a nő a diagrammon felfelé ível vagy csökken?
febr. 17. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Az a tüszőt érlelő hormon, tehát értelemszerűen terhesen már nincs mit érlelni.

#1

febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen új vagyok ebben sosem voltam benne ezekben a témákban.
febr. 17. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor méred a hődet. Rendszeres hosszúságú ciklus esetén ha a nemvárt napján még nem kezd el esni a hőd, akkor érdemes egy terhességi tesztet csinálni. Mert ha fennmarad, akkor valószínűleg teherbe estél.
febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen új vagyok ebben sosem voltam benne ezekben a témákban.


Azért valami infot szerezhetnek valahonnan...Googlezz egyet, úgy legalább nem fogsz hülyének tűnni.

febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Googlen találtam a gyakori kérdések oldalt is ,de köszi az infot:) azért van, hogy érdeklődjünk, ha nem tetszik tartsd meg magadnak a magyar kötekedő mentalitást.:) szép napot neked, remélem te mindenhez is értesz.
febr. 19. 07:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi #6os, hogy érted mit szeretnék. Ma van a nemvárt, ha késik még vagy két napot csinálok tesztet! :)
febr. 19. 07:59
 10/10 anonim ***** válasza:
És ma milyen hőt mértél?
febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!