Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 dpo. nagyon érzékeny mell,...

8 dpo. nagyon érzékeny mell, és szurkál a hasam. Meg fog jönni,ugye?

Figyelt kérdés
Gondolom esélytelen,hogy ez már a terhesség tünete legyen. Minden menstruáció előtt egy héttel el kezd fájni nagyon a mellem, ahogy most is. Nagyon nagyon elkeseredett vagyok mert innen már lombik kell😭

febr. 18. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg meg nem jön, teljesen normális, hogy ugyanolyan tüneteid vannak. Aztán a nemvárt napján nem jön meg esetleg. Ha vezetsz hőgörbét, akkor nem fog leesni a hőd aznap. Rendszeres a ciklusod? Hány nap a luteális szakasz?
febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres, de viszonylag kordában van már tartva 26-31 nap között volt az utolsó fél évben. Kb 12-16 nap szokott lenni a luteális szakasz nekem
febr. 18. 12:15
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 13 napos a luteális, de 8.dpo-n még akkor sem lehet semmire következtetni
febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, mivel mindkettőt a progreszteron okozza, ami terhesen és nem terhesen is van a luteális fázisban.
febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem érzem hogy megjönne...elég furi, nagyon bizakodok🙏🙏🙏😪😪😪tünet ha sikerült is még korai pár napom van a nemvártig... egyedül ma reggel volt ilyen hogy reggeli közben azon gondolkodtam hogy most ki akar jönni v inkább bent??!🤭de végül elmúlt ez a hányinger féleség....ez egyszeri volt és semmi jel hogy babás lennék...pár napom van még 5..majd kiderül mi is van..szoritsatok🙏🙏♥️♥️
febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

kedves kérdező és 5-ös válaszadó

nem tudom mióta próbálkoztok, én is már elég ideje és már a ...-om is kivan a sikertelenségtől, de így kb 1 héttel a nemvárt előtt miért depiztek be már ennyire és figyelgetitek az összes jelet, ami babára vagy éppen (szerintetek) annal hiányára utal?

ettől fogtok becsavarodni, de tényleg

febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve...de mindig van az a pont hogy kicsit mindig bizakodó vagyok...
febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

én is tudom, hogy peteérés után ez a 2 hét idegölő... az első hét kb elrepül és az utolsó napok meg mintha évek lennének

de tudni kell sajnos kikapcsolni, valami mással elfoglalni magunkat

febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ezt nehéz megmagyarázni,hogy miért kattog rajta az ember. Egyrészt félek,hogy soha nem lehetek talán majd anya, másrészt félek a lombiktól. Aztán sajnálom a férjem,hogy velem ilyen nehéz, pedig mennyire szeretne már apa lenni, de soha mutatja ki felém és emiatt bűntudatom van,hogy nem adom meg neki. Magam sem tudom, annyira nehéz dolog ezt körbeirní, igazából a testem figyelem minden pillanatban,sajnos vagy nem de aki azt mondja ki kell kapcsolni az szerintem nem érzi mekkora súly ez egy nő lelkén.


#5,én is mindig azt várom,hogy végre hátha ebbe a hónapban nem érzek majd semmit mert akkor hátha a terhesség miatt nincs PMS. Szurkolok neked, mikor tesztelsz? 😊

febr. 18. 19:32
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező.

hülye duma ez az elengedés, nem is tanácsolom, mert én sem tudtam elengedni soha. de az én gyerekem az első meddőségi konzultáció előtt 5 nappal derült ki, akkor lett pozitív a teszt, mikor már azt a ciklust nem is figyeltem és őszintén nem is volt semmi tünetem, csak megérzés miatt csináltam a nemvárt előtti napon tesztet

valószínűleg mélyen belül engedtem el, hiszen tudtam, hogy hamarosan hozzáértő kezekbe kerülök és én is anya lehetek

most persze a tesó sem jön és éppen ugyanolyan rossz érzés, hiába van már gyermekem, sőt novemberben egy korai vetélésem is volt, szintén olyan hónapban, mikor nem figyeltem az ovut, semmit. csak késett már 5 napja és hányingerem volt 3 napja azért teszteltem

febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!