Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 dpo. nagyon érzékeny mell,...

8 dpo. nagyon érzékeny mell, és szurkál a hasam. Meg fog jönni,ugye?

Figyelt kérdés
Gondolom esélytelen,hogy ez már a terhesség tünete legyen. Minden menstruáció előtt egy héttel el kezd fájni nagyon a mellem, ahogy most is. Nagyon nagyon elkeseredett vagyok mert innen már lombik kell😭

febr. 18. 11:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az elengedés tényleg nehéz, nekem sem ment. Én vezettem hőgörbét, szorgalmasan mértem a hőmet minden reggel ugyanakkor, képes voltam ezért hétvégén is felkelni korán, szedtem vitaminokat stb. Teltek a hónapok, mindig megjött. Aztán elkezdtem lh teszteket csinálni és pár hónapon belül teherbe estem. Nekem is olyan félelmeim voltak, hogy nem leszek anya sosem...a remény az, amit sosem szabad feladni. Ha lombikkal leszel terhes, nem baj. Az a legfontosabb, hogy teljesüljön egy álmotok és mindegy, hogy milyen út vezet odáig. Szurkolok neked!
febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Kérdező.. szerintem pár nap múlva...és nagyon bizom benne hogy végre sikerült...🙏🙏🙏♥️♥️♥️neked is kitartás meg fog érkezni a baby csak most még kicsit megvárat
febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
[link] csajok..ma reggeli teszt...még 3napom van elvileg a nemvártig...halkan örülök tegnap az xepil pen is mintha de inkább negatív...és ma ilyen lett... nagyon bizakodok persze még csinálok péntek fele is.. remélem minden okés lesz🙏🙏🙏♥️♥️♥️
febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Halk gratula! :) szép halvány pozi lett, pláne menses előtt 3 nappal, tökéletes.

Nekem is mindkét terhességemnél az első tünet a borzasztó mell és bimbó érzékenység volt.

Ez csak azért érdekes mert pl szülés után teljesen elmúlt nekem ez a menstruáció előtti mellerzekenyseg. Semmi nem volt utána. Szóval ebből elég gyorsan tudtam, hogy valami van. :)

Előtte tinédzser koromtól az első terhességemig, meg mindig fájt a mellém mielőtt megjott. De mégis amikor terhes lettem máshogyan fájt. Sokkal rosszabb volt. :D

febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

14-es voltam


27 hkm

febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem fáj a mellem...sokszor pisilek meg ilyen nagy wc ingerem van..🤣🤣 remélem nem lesz baj... nagyon bizom benne hogy minden okés lesz...izgulok,de ugyan akkor félek is nehogy baj legyen....de nem gondolok rosszra,csak várok... holnap ugyan igy ezzel csinálok reggel is és ha erősödik amiben bizok akkor talán nem lesz baj....🙏🙏♥️♥️szoritsatok..
febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Köszi 14es♥️♥️♥️
febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

13-as de jó 😍😍😍 gratula. Nekem is ez a teszt volt pozi az előző babónál és 1 nappal nemvárt előtt volt ilyen.

Ma viszont:

[link]


Mondjuk nekem 14.dpo, ma jött volna meg☺️

febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok jó egészséget🙏🙏♥️♥️
febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
[link] itt a mai...erösödik szépen...🙏🙏🙏♥️♥️♥️
febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!