Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól terhesség?

Előváladéktól terhesség?

Figyelt kérdés

Van aki az előváladéktól lett terhes?

Tudom hogy megvan és az esély.

De elgondolkodtam hogy mégis mekkora az esélye ennek? Illetve érdekel hogy mégis tényleg van e olyan akinek így lett a baba.

Jelzem nem megszakításos módszert alkalmazunk! Ez szimplán egy kérdés volt mert mostanában a posztok 90%ánál lehet erről olvasni hogy az előváladéktól is lehet terhes de valyon tényleg esett e teherbe így valaki.



febr. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

jelen....


Nekünk azt tanácsolta a dokim, hogy ha elhagyom a fogamzásgátlót, 1 vérzést várjak meg.


Abban a hónapban (betegség és munka miatt) 2db szex volt összesen. Itt a megszakításos módszert alkalmaztuk. Mind a 2 alkalommal más módon fejeztük be, láthatóan nem az uccsó pillanatban rántotta ki.


32nappal a gyógyszer után poénból ellőttem egy tesztet. Erős 2 vonal volt rajta.

febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Itt igen gyakran felmerül ez a kérdés és mindig van sok nö, aki így lett terhes
febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

*vajon.


Egyébként igen, én is így lettem terhes. Amikor kommenteltem egy poszt alá, még valaki meg is akarta magyarázni hogy biztos csak nem vettem észre hogy bennem ment el... P

Igen kevés rá az esély de van rá nyilván. Ha összehasonlítjuk a védekezési módszereket, akkor ez a legveszélyesebb és ott ennek van a legnagyobb rizikó faktora.

febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Az előváladékban nincs ondó (máshonnan jön).

A rizikófaktor az, hogy előtte mennyivel "sült el" a férfi, mert ottmarad. Ezért mondják sokan hogy dehát pisilt a két aktus között. Mégsem volt elég.

febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Riogatás megy. Tudod megàllapitotta a tudomány hogy vmi 10 százalék esély vagy mennyi van rá hogy terhes lesz tőle a nő és mindenki meg van győződve hogy terhes lesz. Pedig sok mindentől függ. Meg manapság a kaja miatt meg mindenféle káros anyagtól sokkal nehezebb teherbe esni. Meg a másik nem minden pasinak elővàladékos a farka vkinek mereven semmi nem jön. Ennyit erről. Sorsjegyen is lehet nyerni milliókat mégse nyernek rajta.
febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
5. Ja csak ha béléssel abba a 10 százalékba pont nem fog vigasztalni hogy a 90 százaléknak jó.
febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen, biztosan lehetséges!

Mi januárban szerettünk volna nekiállni próbálkozni a kistesóval és előtte megszakítással "védekeztünk".

Igazából hatalmas probléma nem volt a 1,5 hónappal korábbi teherbeesés ezért sem védekeztünk más módon.

Szerettem voltam várandósság előtt fogyni még pár kilót, ennyi volt az ok.

Ciklus 12. és 20.napján voltunk együtt megszakítással és egy aktus volt csak mindkét nap. Ovum általában 15-16.napon van. Direkt kerültük a kritikus napokat és mégis.

febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden nő más, gondolj bele abba, hogy a férfiak sem egyformák. Valakinek van sperma az előváladékában, valakinek nincs, nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy a legtöbb férfinak van.

Ezt vizsgálatokkal meg lehet állapítani.

Nyilván az sem mindegy, hogy egy nő mikor ovulál. Kb ki lehet számítani, ha veszel tesztet és hónapokon át figyeled, de ahogy a menstruáció is eltérő lehet havonta úgy az ovuláció is, ezért kell mindig védekezni.

febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!