Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni, ha 2 peteérés van?

Lehet érezni, ha 2 peteérés van?

Figyelt kérdés
A ciklusom 14. napján vagyok, a 12. napon szokott lenni ovuláció. Legalábbis akkor nagyon erősen fáj valamelyik oldalt a petefészkem, ilyen tojásfehérjés nyákom van, amik másnapra teljesen elmúlnak, és onnantól szárazság van, amíg megjön. Most is megvolt ugyanez 12. nap, 13. nap szokásosan semmi nem volt, és most 14. nap megint ugyanazt érzem, mint 12. nap. Lehetséges, hogy megint peteérésem van? Harmadik baba lenne, ráadásul a kisebb is még másfél éves (még szoptatom napi 2x), nem szeretnék ikreket, de elvesztegetni sem szeretnék egy hónapot, ha most van/lesz az egyetlen peteérés. 2 naponta szoktunk együtt lenni, ma este lennénk megint, de így a fentiek alapján szerintetek hagyjuk ki a ma estit? Vagy csak én gondolom túl, és nem valószínű, hogy 2 peteérés van. Egy volt kollégámnak pont a harmadik babája lett harmadik és negyedik, lehet, hogy csak amiatt izgulok. Esetleg ha van itt ikres anyuka, ő érzett valamit abból, hogy 2 babája lesz?
febr. 25. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl gondolod. Szexelj amikor jólesik. Ikres anya vagyok és semmit sem éreztem.
febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha két tüsző érik meg egyszerre akkor egyszerre van ovuláció is. Az ovuláció hormonális folyamat, ha LH csúcsod van minden érett tüsző megreped. Ha egy tüsző megrepedt elkezd a sárgatest progeszteront terelmelni, aminek a hatására az LH és FSH csökken, nem tud még egy tüsző érni és megrepedni.


Fájdalmat nem csak az ovu okozhat, a sárgatest is feszíthet.

febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én például úgy tudtam, hogy egy ovu se volt, nem hogy kettő 😂 Végül egy baba lett belőle.
febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ebben a hónapban 12.napon volt ovum hő alapján. 16.napon is volt termékeny nyákom, csodálkoztam is rajta

26.napon lett pozitív a tesztem, előtte napokban is teszteltem és negatívok voltak. 27.napon jött volna meg, nekem 26 naposak a ciklusaim

én majd csak március 8-án megyek dokihoz, de ha nem felejtem el megírom ketten vannak-e :D

nekem is 3.baba de ha ketten lesznek, akkor ketten :D úgyis van 2 jó babakocsink, egy uniszex meg egy kicsit lányosabb :D

febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 Az nagyon érdekelne, megköszönöm, ha megírod! 😊 Nekünk is van testvér babakocsink, abba belefér egy ikerpár is, de így is kis korkülönbség van a két "nagy" között, elég kemény volt nekem az is. 😅

febr. 25. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekem majdnem 10 év van a 2 gyerek közt így nem tapasztaltam még a kicsi korkülönbséget, szóval ha tényleg ikrek lennének akkor az extra élmény lenne 😅
febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te örülnél akkor ikreknek? :)
febr. 26. 07:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, végül ma voltam dokinál 5+3 hetesen csütörtök helyett. Tegnap kicsit görcsölt este bal oldalt és reggel is meg már a derekamnál is éreztem bal oldalt. Na az én második "peteérésem" ciszta lett 😅 a bal petefészkemben ott maradt a kis túlérett petém😁

De az egyetlen babám méhen belül van és már 1 cm petezsákban pihenhet 🥰

Különben örültem is meg nem is hogy nem ketten vannak. Mindenképpen hatalmas boldogság 💜💙

márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok! 😊❤️ De akkor ezek szerint jól érezted, hogy két valamid volt. :)
márc. 5. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!