Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után kinek hány nappal...

Aktus után kinek hány nappal lett pozitív a teszt? Mivel tesztelt ?

Figyelt kérdés

( holnap kene megjonni)

(14 nap telt el az egyik védekezés nélkülitől és 11 nap a másiktól ez a két aktus tehető kb az ovulaciohoz)



febr. 25. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

16 nappal később.

HCG teszttel teszteltem.

febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

17

Nem emlékszem

febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 nappal később teszteltem, 2 nap késés után. X-epillel teszteltem
febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

10-11 nappal utána Predictor early teszttel.

Nekem volt menstruáció előtt 1 héttel pecsétlő pár napig, igy gondotlam a 28.napon (amikor rendesen meg kellett volna jönnie) tesztelek, hogy elengedjem azt a honapot is. De meglepődtem, hogy pozitívat teszteltem

febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján (aktus után 2 héttel) teszteltem, x-epillel.
febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt egy nappal vizeletsugaras Facelle 10-es teszt kimutatta.
febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző gyereknél pont mint a 6-osnak. Facelle 10es teszt. 29 napos ciklusaim voltak akkor és 29.napon lett pozitív. 30.nap lett volna a nemvárt.

Szülés és szoptatás után 26 napos ciklusaim lettek, 12-13.napi ovulációval. 26. ciklusnapon lett pozitív először szintén 10-es erősségű elysium teszt. 9, 11, 12, 14.ciklusnapon voltunk együtt ami ovuláció környéke.

25.napon még teljesen negatív volt

febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19 nap után teszteltem. De csak mert feltűnt, hogy nem jött meg. Akkor már délutáni full pozitív volt.
febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy kb. 1500 forintos teszt volt, amit a patikus adott. Nem tudom milyen. Sima kis mártogatós tesztcsík. 8-as voltam.
febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, elég idegőrlő pár napon vagyok túl egy két dolog úgy gondolta beköszönt hozzánk sajnos, mert miért ne 🥲😂 na mindegy szóval holnapra nem várom, aztán majd ha idegileg meg ideileg is megoldható és nem jön meg akkor szerda körül megpróbálok egy Predictort, és meglátjuk mit mutat, azért reménykedem hátha legalább egy kis pozitív dolog lenne 🥰
febr. 26. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!