Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kiszakadt a gumi.

Lehetek terhes? Kiszakadt a gumi.

Figyelt kérdés
Szeretkezes kozben kiszakadt a gumi a barátomon amikor kijott (onnan tudjuk hogy akkor mivel hallottuk). De nem rakta be utána es huzott fel uj gumit de az is kiszakadt es az is csak a tetejénél de nem tudjuk mikor. Nem volt elováladék de attolmeg felek.

febr. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy nem volt előváladék, senki nem fogja megmondani 100%-ra. Tévhit, hogy ezt a pasi érzi.


Igen, az esély megvan, hisz kilyukadt a gumi, és az előváladékban is van spermium. Az ilyen balesetekre találták ki a 72 órás tablettát.

Húgomék jártak így egyszer, ő felíratta.

febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező sajnos benne a pakliban!!! 1-nek igaza van.

Én 1 hete jártam úgy életemben először hogy félig lejött a gumi a férjemről és nem tudta megmondani hogy mikor elment előtte is lent volt e. Így mivel féltem hogy félig lejött gumival ment el bennem és baj lehet úgynond inkább vettem be esemény utánit!!!

febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Az előváladékvan még mindig nincs spermium, mert nem onnan jön.

De maradhat az előző aktusból a hugycsőben. Az esély kicsi, de előfordulhat. Gondolom ez nem gyugtat meg.

febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabi. 31/F
febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanuljátok meg, hogy kell felhúzni. 2 egymás után azért szakadhatott csak ki, mert bénák voltatok.

Én is iratnék tablettát.

febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfi nem érzi az előváladékot! Amikor a páromat orálisan kényeztetem, nem egyszer volt olyan, hogy én éreztem és viccesen megjegyeztem neki, hogy azért remélem még bírod.. fogalma nem volt mire mondtam.

Ezt csak azért írom le, mert azt gondolom, fiatal vagy még, könnyen át lehet verni a tapasztalatlanabb lányokat és könnyen megtörténik a baj….

Érdemesebb fogamzásgátlót íratni, és az előírásnak megfelelően szedni. 😊

febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy érdemes megtanulni helyesen felhúzni egy óvszert. 2013 óta szexelek heti rendszerességgel. Soha egyetlen óvszer sem szakadt még el...

27N

febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es válaszolónak igaza van. Ha rendesen van felhúzva a gumi(nincs alatta levegő), nem szakad ki. Nézzétek meg a használati utasítást rendesen.
febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!