Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi után 1 nappal mennyi az...

Mensi után 1 nappal mennyi az esély rá? Valaki lett így terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van rá esély és kíváncsi lennék, hogy van itt e olyan aki így lett terhes :)


Az én storym az h ugyebár mensi után 1 nappal kiszakadt a gumi..

Mostanában eléggé össze vissza jön a havi. Volt h pl novemberben kimaradt, meg h 48,31 hosszú volt a ciklus..

Mondjuk nem lenne baj, örülnénk ha jönne a kis tesó.. Csak hát későbbre terveztük volna.

Személy szerint az én esetemben nem látok rá sok esélyt h ebből babó lesz majd, de kíváncsian olvasnék storykat :)



2017. márc. 2. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi esély rá nem leszel terhes
2017. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy az átlag ciklus hossz 30-35 nap szokott lenni. Mensi kb 5-6 napig tart.

Jelen esetben a 6ik napon történt a "baleset"


Szóval valóban igencsak kicsi az esély rá, max ha extra peteérés történtik :)

2017. márc. 2. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély, de nem 0.

Ilyen szabálytalan ciklussal viszont dokihoz kéne menni, mert ez már nem normális. Lehet, hogy egyáltalán nincs is peteérésed. Szóval ha szeretnél kistesót, akkor...

2017. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális esélye van. A rendszertelen ciklus miatt is. Lehet noncs is rendesen peteérésed.
2017. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a sok stressz zavart be.. Majd most meglátjuk hogy alakul... :)
2017. márc. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!