Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszakadt az óvszer, terhes...

Kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete kiszakadt az óvszer, most előszőr történt ilyen velem 4 év alatt! Ha lenne munkánk nem lenne baj mert szerettunk volna kisbabát de En is es a parom is elveszítettük az állásunkat! 23 éves vagyok és sajnos nagyon nehéz munkát találni! Szüleim nagyon szigoruak es biztos jön a kioktatás hogy milyen felelotlen vagyok es hogy fogom felnevelni, pedig mindig vigyaztunk es ilyen sosem törtent! 10 napja késik és a jobb petefészkem rettentöen fáj néha a bal is! Ezen kivül 15 percenkent wc re jarok! Felfazas, terhesseg vagy valami nagyobb baj lehet?

2013. okt. 13. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Tesztelni kellene, már mutatja az eredményt korrektül. Mást már nem tehettek, az esemény utáni tabletta ilyenkor már nem megoldás. Ha ennyire nem akartatok babát, az még jó lehetőség lett volna. Most már csak a kész tények maradnak. Csinálj tesztet és meglátjátok, mi a helyzet!
2013. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%

10 napja késik és még nem vettél tesztet???


Amúgy gratulálok a babához, ez szinte biztos, hogy az! :)

2013. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:

Teszt???

Az legyen az első,már biztosat mutat!

2013. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Azert nem vettem mert olvastam ezt az oldalt es mindenki azt irja hogy 2 het utan erdemes venni mert akkor biztosat mutat
2013. okt. 13. 22:48
 5/81 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem akartunk babat hanem rosszkor veszitettuk el az állásunk vagy rosszkor szakadt ki az óvszer, nemtudom.....egy reszbol orulnenk neki viszont egy reszbol nem!
2013. okt. 13. 22:52
 6/81 A kérdező kommentje:
Nincsenek rosszullétek sem egyébként
2013. okt. 13. 22:55
 7/81 anonim válasza:
100%

"Tudnod kell, hogy a menstruációs ciklus alatt létezik egy időintervallum, amelyet termékeny vagy ovulációs időszaknak is neveznek, és amely a legmegfelelőbb a fogamzásra. Ez az időszak a következő menstruáció 19. és 12. napja közé határolható be. A peteérésnek nincs megszabott ideje, főleg, ha a menstruáció rendszertelen. Azonban a teherbeesésnek sokkal több ilyenkor az esélye."


"Önmagában a gyakori vizelési inger nem specifikus terhességi jel, tehát csak azért, mert gyakran kell pisilned még nem biztos, hogy terhes vagy. Azonban már a kora terhességben gyakrabban érezheted az ingert, ami a hormonváltozásoknak tudható be. Tudnod kell azonban, hogy a rohamos hormonváltozások nagyjából az 5.-6. héten jelentkeznek, tehát a fogantatás után néhány nappal, de még a beágyazódás környékén(a fogantatás után 10-12 nappal)sem következtethetsz egyértelműen terhességre csak abból, hogy gyakrabban kell wc-re járnod."


Egyébként pedig csinálj tesztet, már rég kimutatja. Ha felfáztál attól késhet és fájdalmat is érezhetsz.

2013. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Nem a gyakori vizeles miatt gondolom hogy terhes vagyok hanem mert kiszakadt az ovszer! De egyebkent egyaltalan nem vagyok rosszul csak alul a hasam szúr nagyon!
2013. okt. 13. 23:23
 9/81 anonim ***** válasza:

Az hogy nem vagy rosszul, még nem biztos hogy nem vagy terhes :)

Nekem is pont így volt. negyed óránként szaladtam pisilni! és most 13 hetes vagyok.

Holnap reggel vegyél tesztet, és csináld is meg rögtön, ha hazaértél! Kimutatja már ha nem első pisiből is csinálod! azért várjuk az eredményt és drukkolunk :)

2013. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim válasza:
76%
Még nem igazán lenne tünete a terhességnek amúgy sem!
2013. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!