Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt negatív, de van ovu?

Lh teszt negatív, de van ovu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van aki járt ugy, hogy az ovu tesztek nem lettek pozitivak(mert mondjuk nem jókor csinálta vagy nem voltak adottak a körülmények - pl. tulzott folyadékbevitel, stb.) viszont a testi tünetek megvoltak, esetleg babóca is össze jött?



febr. 27. 06:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az időpontotok megvolt mar lombikos vizsgálatra vagy csak szóba került a lehetőség?


Múltkor egy régebbi blogot olvastam, egy lány leirta az útját, milyen vizsgálatok, lombik program, stb. Szivszorito történet, de szerencsére jó vége lett

febr. 27. 09:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát úgy volt, hogy tavaly év elején elkezdtük a vizsgálatokat aminek az lett az eredménye, hogy mindenképp lombikra kell mennünk. Viszont akkor kezdtem új munkahelyen így meg akartam várni a próbaidőm végét, ez októberben vagy novemberben telt le, akkor írtam is a központnak, hogy januárban elkezdenénk a lombikot. Azt hiszem rá pár hétre lett pozitív a teszt, most 20 hetes vagyok :D
febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam pozitív lh tesztet az esetemben. Kétségbe is estem, így elkezdtem a termékenységtudat módszert alkalmazni. Ebből egyértelműen kiderült, hogy van ovu akkor is, ha a második csíkom sosem elég erős. Van is már egy gyerkőcünk és úton a második, így az élet is azt igazolta, hogy nekem nem volt elég érzékeny a teszt valószínű, de egyébként a ciklusaim tűpontosak.
febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#12 Gratulálok😊😊

Lehet pont így vonzottatok be a picurt😊


#13 nekem sajnos nem pontos most a menstruációm, de akkor talan van remény nálam is, hoh, hogy nem úszott el ez a hónap és még bármi lehet😊

febr. 27. 12:42
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14 köszönöm🥰 Amúgy sztem ha 2-3 naponta együtt tudtok lenni akkor felesleges is tesztelni
febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyjabol szokott sikerülni 2 naponta, hogyha a gyerkőc időben kidől😁

Leginkább azért akartam végig tesztelni a honapot, mert szülés után 25 hónappal jött meg először a menstruációm és bár jó a hormonlabor és úgy tűnik nincs nagy kilenges a ciklusomban, azert követni szerettem volna, csak így egy kicsit csalódott vagyok🙈

Ezzel a hónappal véget is ér a követés, még egy ilyen hónapot nem csinálnék végig. Bizakodok hogy a közeljövőben összejönna kisteso 😊

febr. 27. 13:36
 17/18 anonim ***** válasza:
A 8as terhességi tesztet küldött, nehogy véletlen azt rendelj
febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utólag néztem, igazából több lh tesztet szerintem nem veszek, nagy csalódás
febr. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!