Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. DPO-n ki mivel tesztelne?...

12. DPO-n ki mivel tesztelne? Predictor, X-epil (10es) vagy facelle?

Figyelt kérdés
febr. 28. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Predi. Ugyanolyan erős a Facelle is, de a Predinek egyértelműbb, jobban látható a csíkja. És Patikatton 885 ft, amíg a Facelle 999 ft.
febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Facelle-párti vagyok, nekem anno nagyon szép erős volt már a kimaradt vérzés napján, biztos, hogy napokkal előtte is mutatta volna.

Mondjuk akkor (2022) még másabb volt a Predi, sokkal vèkonyabb volt a tesztcsíkja, mint a kontroll, az korai tesztelésnèl zavaró lehetett.

Azóta megújult, viszont itt a gyakorin is szerepelt pár kérdésben, mintha veszített volna a megbízhatóságából.

febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

patikatton van elysium márkájú csík teszt (2 db-os) és műanyag borítású is, 310 ft. de valóban ha onnan van rendelve, akkor a predictor is megéri. facelleből is a papír csíkot használom inkább, korai tesztnél nem a legjobb ha műanyag borítás van rajta mert ahogy fénylik néha nem lehet jól látni. bár tény, ha pozitív, akkor nem azon fog múlni :D

az újabb predi tényleg nem olyan jó amúgy, mint a régi, de ha biztosra akarsz menni vársz még 1-2 napot.

nekem 12.dpo az elysium csík negatív volt még, 13. már pozitív és a predi is, szóval ugyanolyan jól mutatta mindkettő (115 vs 885/1499 ft)


bár ha nagyon megnézem utólag a képet akkor 11-12.dpo is iszonyatosan nagyon nagyon halványan látszik valami az elysiumon, de akkor nem hittem csíknak, csak a másnapit.


13.dpo predictor:

[link]


13 és 15.dpo elysium:

[link]

febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, mind kimutatja.
febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát legyen #3, elcsábítottad a lelkem az Elysiumra. :D
febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10-es x-epilt nem ismerem, de a másik 2 biztosan jó.


Én általában facelle-t vettem egyébként.

febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig Facelle tesztet használok. Még sosem vert át.
febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös, én is agyaltam az elysiumon mikor patikattról épp vitaminokat rendeltem és akkor találtam itt egy kérdésben egy pozitív elysium tesztet (a kép azóta nem elérhető már)

gondoltam tök jó olcsó, igazából a 10-es teszt az 10-es teszt, legyen bármilyen márka :D

új termék volt biztosan, mert előtte nem láttam

nekem meghozta a szerencsét, mert pozitív lett :D

febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!