Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit péntek/s...

Ki nem várja a mensit péntek/szombat környékére?

Figyelt kérdés
Van valami tünetetek? Én péntek vagy szombatra nem várom. Tüneteim: mellduzzanat/feszülés/érzékenység már pé óta (eddig nem volt ilyen korán és ennyire), néha fura érzés az alhasimban. Ilyenkor szoktam elkezdeni pecsételni, de egyenlőre semmi...Ti hogy álltok?
2010. okt. 25. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak a 26. napon tartok, én kb. péntek/szombatra nem várom. Azóta is nagyon minimális barna, de fehérneműn nem látszik. Remélem, nem lesz több. Tegnap egész nap hasfájás, ma még annyira nem jellemző. Ilyen még soha nem volt a több mint 2,5 év alatt.

Hőt megint nem mértem, pedig lehet azt kellene, a korábbi hónapok eredményeihez tudnék viszonyítani, és ha alacsonyabb, lehet, nem is reménykednék... A férjem le is cseszett tegnap, hogy vigyázzak, mert megint nagyon beleélem magam előre. Azon gondolkodom, teszteljek-e holnap...??? Te nem akarsz?

Most egyébként olyanok vagyunk, mint nagyon sok nő ezen az oldalon: keressük a jeleket. Ha kívülről látom magamat, nevetek magamon... :-)))

2010. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát én biztosra akarok menni, én csak akkor tesztelnék, ha késne legalább 1 hetet a mensim...Szerintem még te se tesztelj, nehogy csalódás érjen hiába. Nekem most egyáltalán semmi, még csak rózsaszín sincs, most voltam kint a wc-n.

Nem baj az, hogy nevetségesek vagyunk. :) Én szeretem figyelni magamat, minden apró jelet.

2010. okt. 27. 10:30
 13/22 anonim ***** válasza:

Azért gondolkodom a teszten, mert jártam már úgy 2009. januárban, hogy a beágyazódást jelezte 1 db vérpecsét, 1 hét múlva olyan erős teszt, hogy már a vizelet felszívásával kijött a +, de akkor már barnáztam, és hiába adtak Duphastont, pár nap múlva óriási görcsök kíséretében valószínű elment a "baba", így a doki nem is látott aztán semmit, csak a tesztek bizonyítják, hogy ott volt... Azt mondta, illetve magamtól is gondoltam, hogy legközelebb, ha a teszt kétcsíkos lenne, rögtön doki, és előre felíratom a gyógyszert. Azóta volt máskor is nagyon halovány teszt, de igazából nem is tudtam eldönteni, hogy szellemcsík-e, vagy a teszt nem jó (medilab).

Ha holnap valami nagyon halványat mutatna, akkor pont rendel a doki, és mennék gyógyszerért.

Ezek után végül is érthető, ugye?

2010. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha a vasárnap esti és hétfői barnázásból és hasfájásból indulok ki, tehát ha akkor lehetett a beágyazódás, azóta eltelik holnap reggelre 3 nap. Esélyes lehet vajon, hogy mutat valamit? Kazettás Corax van otthon.
2010. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen, így már értelek! És igazad van. Ha neked van otthon teszted akkor tesztelj hátha mutat valamit! Szurkolok!
2010. okt. 27. 11:19
 16/22 anonim ***** válasza:

No, fejlemény?

Mint írtam, reggel teszt, de nincsenek illúzióim. A hőmet csak megmértem, 37,1 °C volt délután, szerintem alacsony... Mini barna azóta is, illetve délután hirtelen megszédülés. De akár PMS is lehet...

Meglátjuk. Érzem, hogy alig fogok tudni aludni, ezzel fogok foglalkozni álmomban is.

2010. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na, kár volt megint. Nem kellett megcsinálnom a tesztet, mert reggel épp előtte megjött... Bár már 4.45-től ezen pörgött az agyam, hőt mértem (36,5 °C), és itt már tudtam, hogy semmi sem lesz. Megjött hamarabb, 27. napra. Új hónap, új esély, igyekszem pozitívan gondolkodni, addig meg maradnak a szomszéd és rokon gyerekek...

Nálad mi a helyzet?

2010. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így jártál. Hát én is hasonlóképp. :(( Ugyanis nekem is megjött a mensim ma reggelre! De ami furcsa nekem, hogy az hogy létezik, hogy emelkedett a hőm a tegnapihoz képest 2 tized fokot??? 36,8-ra emelkedett meg ma reggelre a hőm, pedig megjött! Ilyen még nem volt! Muszáj holnap leesnie a hőmnek és tartósan alacsonyan maradnia, hiszen menstruálok!!!
2010. okt. 28. 08:51
 19/22 A kérdező kommentje:
Épp most mondták, hogy lehet, hogy ez nem is mensi, ami nekem van hanem beágyazódási vérzés...mivel nem görcsölök, csak az elején görcsöltem, csak simán vérzek, és hamarabb is jött, pedig nekem napra pontosan szokott megjönni...De tudjátok mit, szerintem a palástfű tea tehet az egészről, biztos vagyok benne, hogy az kavart be!!! De azért picikét még reménykedek, meglátjuk hogy alakul a hőm, de a teát nem iszom tovább!
2010. okt. 28. 14:46
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Fejlemény tegnaphoz képest? Hőmérsékleted hogy alakult? Esett?

Figyelj, szerintem ne éld bele magad nagyon a beágyazódási vérzésbe. Persze előfordulhat, de csak segíteni szeretnék, hogy ne csalódj akkorát, mint én tegnapra. Este jól kibőgtem magam, megint "fel kell magam hozni"...

Sokszor arra gondolok, hogy tényleg egyáltalán nem kellene az egésszel foglalkozni, de annyira nehéz... Hónap közben nem is, csak a mensi előtt jár folyton ezen az agyam, de ilyen beleélés nagyon rég nem volt, mint most. de én vagyok a hülye... Szóval csak nem akarom, hogy te is csalódj, mert a vérzés azért nagy százalékban menstruációt jelez, furcsa tünetek pedig mindig vannak, én vagyok rá most az élő példa, hamarabb megjött, és furcsa körülmények között, eddig nem volt ilyen.

2010. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!