Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy velünk...

Van még esély, hogy velünk maradjon a baba?

Figyelt kérdés

5+5 hetes kismama vagyok, tegnap pecsételő vérzés jelent meg, b 3 csepp, és ma is.

Nem akartam ilyen korán, de emiatt elmentem az orvosomhoz. Csak petezsákot látott,3.8mm, ami kicsit kisebb mint kellene.

Azt mondta a vérzés nem onnan jön, ami jó hír, de nézzük meg jövőhéten.

Van kinek ezek után jól alakult a dolog, és maradt a kicsi?

3x1 progeszteront szedek és ruscorbint illetve elevitet.



márc. 1. 15:00
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Mostohaanyukám is ugyanígy járt, mégis rendben volt vele minden!
márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 13. Dpo- tól kb 1 hetig folyamatosan barnáztam. Most 3 és fél éves a kisfiam.
márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Valós lehet a terhességed kora?

Mert nekem 5+0 hetesen volt 5.3 mm a petezsák (IVF terhesség, nálam biztos volt a terhesség kora). Majdnem 6 hetesen ez igen kevés, és ennek fényében a vérzés sem jó jel.

Mikor volt az ovud (ha tudod), és mikor teszteltél pozitívat?

márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit a perzsák mérete. Bármi lehet még.
márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Valós a terhesség kora, jan. 22 volt az utolsó mensi, febr.4.-én fogant, és febr. 18 -án teszteltem pozitívat.

És még tegnap is erős pozitív tesztem volt.

Tünetek mind megvannak, görcs nincs.

márc. 1. 15:28
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A napokban olvastam egy tanulmányt, miszerint ha már az elején lassabb a fejlődés az előrejelezheti a későbbi vetélést. Persze ez nem minden esetben törvényszerű
márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

"És még tegnap is erős pozitív tesztem volt."


Ez még nem jelenti, hogy ez egy élő terhesség. Elhaltnál is pozitív lenne a teszt.

A válaszod alapján sajnos nem sok esélyt látok rá, maximum akkor, ha az orvos elmérte a petezsákot. Amire azért volt már példa.

márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is megjelent a vérzés 6 hetes terhesen, de csak üres petezsákot talált az ultrahang. A teszt pozitív volt. A petezsák levált és eltűnt magától. Fél év múlva lett egy rendes terhességem, de a baba mellett megint csak volt egy üres petezsák. A leválása veszélyeztette a babát, de ma 25 éves a fiam.

Nem lehet, hogy nálad sincs semmi a petezsákban?

márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős terhességnél ekkora petezsákkal, nem valószínű. Ha valamelyik nem pontos, akkor lehet.
márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Rendes nagyságú és szerkezetű uterus, endometrium 7.3mm, benne 3.8mm petezsákszertű képlet látható. Evidens petemellékrész és szívműködés még nem látható."

Ez van a leleten...

Nem sok reményt fűzök ehhez :(

márc. 1. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!