Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy velünk...

Van még esély, hogy velünk maradjon a baba?

Figyelt kérdés

5+5 hetes kismama vagyok, tegnap pecsételő vérzés jelent meg, b 3 csepp, és ma is.

Nem akartam ilyen korán, de emiatt elmentem az orvosomhoz. Csak petezsákot látott,3.8mm, ami kicsit kisebb mint kellene.

Azt mondta a vérzés nem onnan jön, ami jó hír, de nézzük meg jövőhéten.

Van kinek ezek után jól alakult a dolog, és maradt a kicsi?

3x1 progeszteront szedek és ruscorbint illetve elevitet.



márc. 1. 15:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy a papíron 5h2nap van, de egészen biztosan 6+4napos vagyok, szabályos ciklus, egész pontos közép idős fogantatassal...
márc. 7. 17:55
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy a fogantatásban, akkor elég rosszul néz ki a dolog.

Betöltött 6 hétnél kell lennie embriónak, 6+4-nél pláne.

márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szívpulzálás van. Az nem jelent jót?
márc. 7. 19:05
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de ha van szívpulzálás akkor gondolom embrió is :D
márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Miért ne jelentene jót a szívpulzálás? Az nem jelentene jót, ha nem lenne.
márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24-es, én is így gondolom ezért nem értem a 22-est egész pontosan.
márc. 7. 19:25
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A 22es arra gondolt, h ha teljesen biztos vagy h mikor fogant, akkor azért kisebb több mint 1 héttel, mert nem fejlődik úgy, ahogy kellene. Ilyenkor még napra pontosan ugyanúgy fejlődik mindegyik embrió. Nálam is pont ez volt, volt pulzálás, de 1 héttel kisebbnek mérte mint ahogy én számoltam. 10 hetesen vesztettem el.

Nagyon, nagyon bízom benne, h nálad minden jól alakul! ❤

márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27es vagyok megint: mivel egy testet mér le 2D-ben az uh-os ezért lehet az is, h nem pontosak a méretek. Én ebbe kapaszkodtam, nagyon remélem, nálad ez a helyzet!
márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#22 vagyok


Igen, úgy értettem, ha kisebb, mint lennie kéne, akkor van gond. De azt én sem értettem, ha van pulzálás, hol az embrió? Mert embrió méretet nem írtál. Azt nem látott a doki?

márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!