Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy velünk...

Van még esély, hogy velünk maradjon a baba?

Figyelt kérdés

5+5 hetes kismama vagyok, tegnap pecsételő vérzés jelent meg, b 3 csepp, és ma is.

Nem akartam ilyen korán, de emiatt elmentem az orvosomhoz. Csak petezsákot látott,3.8mm, ami kicsit kisebb mint kellene.

Azt mondta a vérzés nem onnan jön, ami jó hír, de nézzük meg jövőhéten.

Van kinek ezek után jól alakult a dolog, és maradt a kicsi?

3x1 progeszteront szedek és ruscorbint illetve elevitet.



márc. 1. 15:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kimondott vérzésem van, halvanyrózsaszín pecsételés, pár csepp.
márc. 1. 16:13
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha valaki átélte már, a terhes tünetek ilyenkor mikor kezdenek el elmúlni? Nem a tesztre gondolok... durva székrekedés, mellérzékenység, mellkeményedés, fáradtság...
márc. 1. 16:26
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, az endometrium se túl vastag ☹️

Ilyenkor még eleve nincs sok tünet. Nekem kb.1 héten belül elmúlt az a kevés, a vetélés után.

márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon vékony az is, elkezdtem pluszba E vitamint is, de sajnos szerintem már sokra nem megyek vele. :(
márc. 1. 16:49
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne add még fel de én 5+2hetesen barnázás miatt mentem dokihoz. 7,6mm szabályos petezsákban ép szikhólyag volt. 2 héttel később már 11,6mm élő embrió.
márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15-ös köszönöm a biztatást, de nekem szikhólyag sincsen sajnos és a petezsák is nagyon kicsi.
márc. 1. 18:04
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem élő embiró mellett volt pecsételő vérzésem, 2 hétig szedtem utrogestant, de sajnos a 10. héten elvesztettem, már 2 hete nem dobogott a szive, és még mindig megvoltak a tüneteim, enni nem tudtam olyan hányingerem volt.

A tüneteim csak a műtét után múltak el.


Remélem nálad minden rendben lesz!

márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta Kérdező?
márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek dokihoz, akkor kiderül mi újság. Nem vérzek, nincs pecsételés se, de gondolom csak a gyógyszerek miatt amit adott.
márc. 5. 08:38
 20/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most voltam a dokinál, nőtt a petezsák, 8mm, benne 4mm szikhólyag, szívpulzálás látható.

Annyit mondott hogy a szikhólyag kicsit nagy a petezsákhoz képest. Valakinek volt ilyen?

Azt mondta 2 hét múlva nézzük meg, de ő abszolút biztat.

márc. 7. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!